29.05.2013. 17:49
Pirmajā setā Ernests Gulbis savu pretinieku pārspēja ar rezultātu 7:6 (7:5), bet otrajā setā piekāpās ar 4:6.

Otrās kārtas spēli starp Latvijas labāko tenisistu un mājinieku mīluli Gaelu Monfisu var skatīties kanālā Eurosport vai sekot līdzi tās rezultātam šeit:

Ernests Gulbis un Gaels Monfiss savā starpā līdz šim nav aizvadījuši nevienu maču. Uz papīra par šīs spēles favorītu tiek uzskatīts Latvijas tenisists, taču francūzis uz Parīzes kortu māla vienmēr ir spēlējis ļoti veiksmīgi – 2008. gadā viņam izdevās sasniegt Francijas atklātā čempionāta pusfinālu. "Ernests ir labā formā, bet es centīšos parādīt, ka pat pēc ilgstoša pārtraukuma ar mani ir grūti cīnīties un pārspēt nebūs viegli," interneta vietne sport24.com citē apņēmīgo Gaelu Monfisu.

Arī šī gada turnīrā viņš jau ir paspējis sagādāt vienu pārsteigumu, Roland Garros pirmajā kārtā smagā piecsetu cīņā pārspējot čehu Tomašu Berdihu. "Viņš [Monfiss] ir zaudējis ranga vietas, ārstējis savainojumus un tagad lēnām rāpjas uz augšu," interneta vietne sportacentrs.com citē Ernestu Gulbi. "Man ļoti patīk tāda stila spēlētāji kā Gaels, gan viņa spēle, gan viņš kā persona – nedaudz traks un jautrs."

Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa