17.01.2016. 17:22
Turpinoties Nacionālās futbola līgas (NFL) izslēgšanas mačiem, šodien tiks izspēlētas divas atlikušās otrās kārtas cīņas, kurās Sietlas vienība viesosies Karolīnā, bet Pitsburga novājinātā sastāvā mēģinās izrādīt konkurenci Denverai.

Dienas agrajā mačā tiksies Sietlas "Seahawks" un Karolīnas "Panthers", divas komandas, kuru savstarpējās attiecības ir visnotaļ sarežģītas, taču tāpēc skatītājiem daudz interesantākas. Abas komandas, ja uz tām skatās no malas, spēlē gandrīz vai identisku futbolu – ir saspēles vadītāji, kuri spēj gan skriet, gan arī mest, taču mešana nav viņu spēcīgākais ierocis, ir lieliska aizsardzība, ir uzsvars uz skriešanu.

Kopš līgā ienāca Rasels Vilsons, viņa un Kema Ņūtona duelis ir izvērties ļoti sīvs un Ziemeļamerikā to jau ir paspējuši nodēvēt par jauno Toma Breidija un Peitona Meninga cīniņa aizstājēju. Lai arī Karolīnas komanda no sešiem savstarpējiem mačiem ir uzvarējuši tikai vienu, četros no atlikušajiem pieciem mačiem "Seahawks" pārsvars bija mazāks par viena uzbrukuma tiesu.

Īstenībā šo spēli patiesi var nosaukt par otrās kārtas naglu, jo abas komandas, "uz papīra", varētu uzvarēt ne tikai spēlē, bet arī visā čempionātā. Abas vienības rāda ļoti dinamisku futbolu un, kā jau minēts, ir līdzīgas pēc savas spēles, tāpēc izšķirošais aspekts būs tas, kura komanda būs labāk sagatavojusi savus mājasdarbus.

Otrā cīņa, kurā spēlēs Denveras "Broncos" pret Pitsburgas "Steelers", varbūt arī ir interesanta pēc uzvārdiem, kas tiek cilāti tās sakarā, taču, vismaz pagaidām, futbola eksperti par abu komandu iespējām tikt pie lielām uzvarām izsakās piesardzīgi.

Iemesls tam ir gan abu saspēles vadītāju nepilnā sezona, jo savainojumus tās laikā guva kā Peitons Menings, tā Bens Rotlisbergers. Tāpat ir jārunā par novājināto Pitsburgas komandu, kurai tikai brīnumainā kārtā izdevās izglābties no zaudējuma "Wild Card" kārtā, taču šīs uzvaras cena bija pārāk liela, jo savainojumus guva vairāki uzbrukuma atslēgas spēlētāji.

Faktiski, ja mēs izslēdzam kādus negaidītus pavērsienus, vai globālas kataklizmas, pirms spēles mača favorīts ir Denvera un ne tikai tāpēc, ka, salīdzinot ar abu komandu pirmo tikšanās reizi sezonā, ierindā ir atgriezies Menings, bet aizsardzības dēļ. Pagaidām, salīdzinot to ar Pitsburgas uzbrukumu un tā problēmām, nospiedošs pārsvars ir Kolorado komandas pusē.

Viesi Mājnieki Laiks/Rezultāts
Kanzassitijas "Chiefs" Jaunanglijas "Patriots" 20:27
Grīnbejas "Packers" Arizonas "Cardinals" 20:26
Sietlas "Seahawks" Karolīnas "Panthers" 17.01. 20:05
Pitsburgas "Steelers" Denveras "Broncos" 17.01. 23:40

Izmantotie resursi:NFL.com - Official Site of the National...A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties