16.10.2016. 09:28

Pirmos divus mačus zaudējusī "Blackhawks" savā laukumā uzņēma Nešvilas "Predators", kas sezonas pirmajā mačā izcīnīja panākumu. "Indiāņi" jau ātri ielika pamatus tam, lai šoreiz nebūtu atkal jāizgaršo zaudējuma rūgtums - pirmajā pirmās trešdaļas pusē jau 3:0 un trešos vārtus guva Rihards Pāniks. Līdz pirmās trešdaļas beigām vienus vārtus viesiem izdevās atgūt, bet otrās trešdaļas beigās vairākumā tika panākts vairs tikai 3:2.

Pēdējā trešdaļā gan atkal uzmirdzēja Pānika zvaigzne, jo piektajā minūtē tieši slovāks bija tas, kurš ar rezultatīvu metienu noslēdza vairākumu, atjaunojot divu vārtu pārsvaru. Trešdaļas vidū viesi atkal pietuvojās, bet pusotru minūti līdz spēles beigām Pāniks teica savu pēdējo vārdu - 5:3 "Blackhawks" labā.

25 gadus vecais Pāniks, ko 2009. gada draftā ar 52. numuru izvēlējās "Lightning", aizvada otro sezonu "Blackhawks" rindās, bet NHL ir jau piekto sezonu, tiesa, vēl pagājušajā sezonā vairāk spēlēja fārmklubā nekā lielajā komandā. Šosezon viņam pirmajos trijos mačos izdevies gūt četrus vārtus un atdot rezultatīvu piespēli.

Citā mačā Kolorado "Avalanche" atklāja sezonu ar panākumu, ar 6:5 apspēlējot Dalasas "Stars", kam tas bija pirmais zaudējums jaunajā sezonā. "Stars" jau pirmajā minūtē atklāja rezultātu, bet pēc septiņām nospēlētām minūtēm bija vadībā ar 2:0. Līdz pirmās trešdaļas beigām "Avs" atbildēja ar diviem sekmīgiem vairākumiem, un abās reizēs vārtus guva Džo Kolborns, panākot izlīdzinājumu (2:2).

Otrajā trešdaļā jau pirmajā minūtē mājinieki pirmo reizi izvirzījās vadībā un to vairs nezaudēja visa atlikušā mača garumā. Astotajā trešdaļas minūtē Kolbrons guva savus trešos vārtus mačā, bet nepilnas četras minūtes pirms beigām otrie vārti arī rezultāta atklājējam "Stars" rindās Taileram Segīnam. Noslēdzošajā trešdaļā komandas vēl apmainījās vārtu guvumiem, bet "Avalanche" uzvaru no rokām neizlaida - 6:5.

26 gadus vecais Kolbrons ar 16. numuru tika draftēts 2008. gadā, un to paveica Bostonas "Bruins". Tomēr līdz spēlēšanai Bostonā tā arī neticis, Kolborns 2010./2011. gada sezonā nonāca Toronto, kur trīs sezonu laikā aizvadīja pirmās 18 spēles NHL. Regulārs NHL spēlētājs ir kopš 2013. gada, kad nonāca Kalgari "Flames", bet "Avalanche" rindās spēlē pirmo sezonu.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa