21.05.2014. 00:31
"Vēlējāmies revanšēties par Sočos piedzīvoto zaudējumu, turklāt trenerim Šonam Simpsonam bija pēdējā spēle," Šveices hokejisti pēc uzvaras pār Latviju somu presei atzina, ka motivācijas viņiem nav trūcis.

Šveices kapteinis: Uzvarējām Nummelina un Sulandera dēļ! Sveitsin kapteeni MTV:lle: "Me teimme...

“Šveice sakāva Latviju un attīrīja “lauvām” ceļu uz ceturtdaļfināliem. Pēc spēles Šveices kapteinis Matiass Zēgers vēlējās nosūtīt sveicienus Petteri Nummelinam un Āri Sulanderam. “Mēs izdarījām to “Numpalles” un “Sulo” dēļ.”

Sulanders un Zēgers gadiem ilgi spēlēja Šveices klubā “ZSC Lions”, savukārt Nummelins Šveicē ir pavadījis lielāko karjeras daļu. “Lauvu” piedzīvojumi čempionātā turpināsies ceturtdien, kad būs jāspēlē pret Kanādu.”

Lauvas izpelnās labvēlību – pārējo jānopelna pašiemKommentti: Leijonille annettiin armoa – nyt...

“Somijas hokejisti nonāca tuvu izgāšanās brīdim. Lauvas turpinās turnīru, pateicoties Šveices valstsvienībai.

Lauvu 4-3 uzvara pār Kazahstānu uzdeva daudz jautājumu. Vai šī komanda ir pelnījusi spēlēt ceturtdaļfinālā? Četras izcīnītās uzvaras un parādītais sniegums lika par to šaubīties. Somijas liktenis varēja būt nežēlīgs. Latvijai radās iespēja iekļūt ceturtdaļfinālā un atstāt somus aiz borta.

Šveicieši domāja citādi un apspēlēja Latviju. Galu galā, lauvas spēlēs Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā. Ceturtdienas spēlē komandai būs jāpierāda, ka tā ir pelnījusi vietu “Top 8”. Tāds sniegums kā cīņā pret Kazahstānu būs nepietiekams.”

Šveicei somi patīk vairāk nekā latviešiSveitsiläistähti: Suomi antoi enemmän rahaa...

“Preses zonā apturēju Šveices zvaigzni Janiku Vēberu. Stādījos priekšā, pasakot, no kurienes esmu. “Ak, Somija. Labu veiksmi somiem. Mums somi patīk daudz vairāk nekā latvieši,” izspļāva Vēbers. Šveice izglāba Somiju no pilnīgas izgāšanās. “Somija iedeva vairāk naudas nekā Latvija,” jokoja Vēbers. “Šī bija revanša spēle pēc zaudējuma Sočos. Otrkārt, mūsu treneris Šons Simpsons aizvadīja pēdējo spēli. Mēs gribējām uzvarēt,” teica Vēbers.”Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties