11.01.2014. 21:29
Vienmēr mierīgais un savos izteikumos korektais filipīniešu bokseris Menijs Pakjao (55-5-2, 38KO) intervijā kādam no filipīniešu plašsaziņas līdzekļiem paziņojis, ka Floids Meivezers juniors (45-0, 26KO) ir vienkārši gļēvulis, tāpēc baidās cīnīties pret Pakjao.

"Meivezers ir vienkārši par sevi nepārliecināts gļēvulis, kam skauž mani panākumi. Man nepatīk viņa izlēcieni, un es vienkārši gribu viņu saprast, lai gan reizēm tas ir ļoti sarežģīti. Taču esmu viņam pateicīgs, ka viņš vienmēr mani atceras," sacīja Pakjao.

36 gadus vecais vairākkārt izteicies, ka neveiks pārrunas ar Pakjao, kamēr viņa promouters būs "Top Rank" vadītājs Bobs Arums. Pēc filipīnieša vārdiem, Arums apsolījis neiejaukties pārrunu procesā.

"Kompānija "Top Rank" ļāva mums pašiem veikt pārrunas [ar Meivezeru] bez viņu līdzdalības," uzsvēra filipīnietis. "Taču Meivezers vienalga negrib ar mani komunicēt. Viņš par mani runā daudz sliktu lietu, bet cīnīties negrib. Mēs esam gatavi izskatīt visus variantus, taču viņi [Meivezera pārstāvji] to negrib. Daži ļaudis runā, ka mums varētu sanākt pat triloģija, bet kā tas var būt iespējams, ja Meivezers negrib cīnīties par vienu reizi."

Izmantotie resursi:Boxing News and ViewsLatvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties