20.07.2012. 15:18
Futbola kluba «Skonto» galvenais treneris Marians Pahars pēc zaudējuma UEFA Eiropas līgas spēlē atzina, ka zaudējums nav tik sāpīgs kā fakts, ka viesos netika gūti vārti.

«Smaga spēle, spēcīgs pretinieks,» vienības mājaslapā citēts Pahars. «Bet, kā jau teicu, mums spēles šādā līmenī nāk tikai par labu, jo jaunajiem spēlētājiem reizi gadā rodas izdevība tik augstā līmenī spēlēt. Pretinieks nepārsteidza, bijām gatavojušies spēlēt no aizsardzības. Bet viņi tehniski labāk sagatavoti, ko labi parādīja Vukučičs pirmo vārtu gūšanā. Pārējie arī ļoti labi tehniski futbolisti, tas mums sagādāja problēmas. Bet vienalga – vēlos pateikties saviem puišiem, jo viņi nospēlēja ļoti labi, lai gan rezultāts ir 0:2»

«Puiši labi nospēlēja aizsardzībā, jo pretiniekam nebija sevišķi daudz izdevību, bet tās, kuras bija, viņi realizēja. Rezultāts nav vilšanās, lielāka vilšanās ir par to, ka neguvām vārtus viesos, jo tagad būs grūtāk. Ja, nedod Dievs, Rīgā ielaižam vārtus, tad jāgūst jau četri... Bet skatīsimies, analizēsim šo spēli un nedomājam padoties,» skaidroja Pahars.

LASI TVNET: «Skonto» izbraukumā piekāpjas Splitas «Hajduk» komandai

Reklāma TVNET jau ziņoja, ka «Skonto» Eiropas līgas turnīra otrās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja Horvātijas komandai Splitas «Hajduk».

Abu komandu atbildes spēle norisināsies 26.jūlijā «Skonto» kluba laukumā.

Trešās kvalifikācijas kārtas uzvarētāji iekļūs «play-off» kārtā, kuras spēcīgākās vienības nodrošinās sev vietu Eiropas līgas grupu turnīrā.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties