04.09.2014. 01:18

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Rezultāts spēlē pret armēņiem nebija galvenais, jo komandai svarīgākais ir sagatavoties 9.septembrī paredzētajai pirmajai 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas cīņai izbraukumā pret Kazahstānu, vēlreiz atgādināja Pahars. Taču Latvijas izlases treneris ir gandarīts, ka komandā pēc uzvaras valda pozitīvas emocijas, kas palīdzēs sagatavoties spēlei Kazahstānā.

Uzvara pār Armēniju parādīja, ka Latvijas izlase spēj pieveikt spēcīgus pretiniekus un cīnīties par augstām vietām, uzskata Pahars. Viņš piebilda, ka Armēnija pasaules rangā ir 36.vietā, tādēļ jo vairāk ir pamats priecāties par uzvaru. 

Pahars atzina, ka rezultāts varēja būt arī 2:4 nevis 2:0, ja viesi spēlē izmantotu savas iespējas. Latvijas izlases treneris bija neapmierināts ar komandas sniegumu otrajā puslaikā.

Latvijas izlasē veiktās sešas maiņas Pahars pamatoja ar nepieciešamību pārbaudīt spēlētāju noderību pirms spēles pret Kazahstānu. Treneris atzina, ka ir guvis noderīgas atziņas, taču ar tām dalīties vēl nevēlējās, jo uzskata to par priekšlaicīgu. Otrais puslaiks Paharam nepatika, lai gan Valērijs Šabala tajā guva savus otros vārtus un divkāršoja mājinieku pārsvaru. 

Izmaiņas izlases kandidātu sarakstā Pahars neplāno veikt, un komanda turpinās gatavoties līdzšinējā sastāvā. 

Savukārt Armēnijas izlases galvenais treneris Bernārs Šalands pastāstīja, ka ir vīlies par rezultātu, nevis par savas komandas spēli. Šalands uzskata, ka armēņi spēles ziņā bija labāki, taču vienlaicīgi atzina, ka futbolā uzvarētājus nosaka pēc gūto vārtu skaita. Armēnijas izlase neizmantoja sešas lieliskas vārtu gūšanas iespējas, turpretim Latvija savu pirmo iespēju pārvērta vārtu guvumā un vēlāk cīnījās līdz galam, sacīja Šalands. Treneris uzskata, ka komandai arī pēc zaudējuma jāsaglabā pozitīva attieksme, bet Rīgā Armēnijas futbolistiem vienkārši nebija viņu diena. 

Jau vēstīts, ka Latvijas valstsvienība turpina gatavoties startam Eiropas čempionāta kvalifikācijā. 



Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties