01.04.2015. 08:03
Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Marians Pahars pēc otrdienas pārbaudes spēles Ļvovā pret Ukrainu (1:1) sarunā ar ukraiņu žurnālistiem neslēpa, ka ir paveicies.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Ļvovā Latvija ieradās no Prāgas, kur nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas favorīti Čehiju vārtus ielaižot pašās spēles beigās. Pret Ukrainu Vitālijs Maksimenko rezultātu izlīdzināja pēdējās sekundēs.

«Tās bija divas pavisam dažādas spēles. Pagaidām mums nepietiek pilnai spēlei. Neizliksimies, šodien mums paveicās. Es puišiem sacīju, ka pēc pārtraukuma būs daudz grūtāk, jo laukumā iznāca [Jevhens] Konopļanka, kurš jūtami pastiprināja spēli. Bet mēs centāmies līdz pēdējam, un sapratām, ka pēdējās minūtēs varam noķert savu izdevību. Vārti bija, bet ukraiņiem nepaveicās kaut kur spēles gaitā,» sacīja Pahars.

«Mēs nespēlējām tā, kā es biju gaidījis. Ukraina visiem ir labi zināma, tajā ir labi spēlētāji, tāpēc ar tādām komandām mums grūti konkurēt. Taču esmu priecīgs, ka Latvijas komanda aug, un mēs kaut ko sasniedzam. Problēmas nemazinās - vajadzīgs garāks rezervistu soliņš un vairāk spēlētāju,» norādīja Latvijas izlases treneris.

Pahars arī pieminēja pārtraukumā veiktās spēlētāju maiņas, kas uzlabojušas spēli. Rezultātu viņš atzina par labu, taču spēli - par ne pārāk.

[e]R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties