10.09.2014. 11:01

, LSM.LV - Sports

Eiropas čempionāta kvalifikācijas grupas pirmajā spēlē tikās divas spēkos vienādas komandas, uzskata Pahars. Viņš piebilda, ka pēc pirmā puslaika gaitas var teikt, ka Latvijai viens punkts ir ieguvums, bet pēc otrā puslaika, ka divi punkti tika zaudēti.

Kazahstānas izlase pirmajā puslaikā Paharu pārsteidza ar augstu mobilitāti un malējo spēlētāju aktīviem centieniem rauties uz piekšu. Pēc tāliem sānu iemetieniem un pretinieku stūra sitieniem Latvijas futbolisti sākuši nervozēt, tomēr nopietnus draudus viņu vārtiem laukuma saimnieki nespēja radīt.

Latvijas izlases spēli no aizsardzības Pahars izskaidroja ar tālo ceļu uz Astanu un līdzjutēju skaļo atbalstu mājiniekiem. Latvijas valstsvienības spēli negatīvi ietekmējusi arī piespiedu maiņa pirmā puslaika vidū pēc pussarga Arta Lazdiņa traumas.

Rezultātu par taisnīgu nosauca Latvijas kapteinis Kaspars Gorkšs, kurš paskaidroja, ka Kazahstānas izlasei bija teritoriāls pārsvars un tā vairāk kontrolēja bumbu, bet viesi radīja bīstamākas situācijas. Savukārt Latvijas uzbrucējs Artjoms Rudņevs atzina, ka bija nedaudz neierasti spēlēt uz mākslīgā seguma, un neizšķirtu var uzskatīt par pieņemamu rezultātu.

Nākamo spēli Latvijas futbolisti aizvadīs 10. oktobrī mājās pret Islandi, kas kvalifikācijas grupā otrdien startēja ar uzvaru 3:0 savā laukumā pret Turciju.

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301