01.07.2014. 22:34

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Uzvaras vārtus Argentīnai pāris minūtes pirms pagarinājuma beigām guva Anhels di Marija. Argentīniešiem veiksmīgajā epizodē Lionels Mesi izrāvās līdz soda laukumam un piespēlēja pa labi di Marijam, kurš precīzi sita vārtu tālajā stūrī. 

Šveicei bija labākās iespējas gūt vārtus pirmajā puslaikā, lai gan bumbu vairāk kontrolēja Argentīnas futbolisti. Pēc Kserdana Šakiri piespēles Gokans Inlers sita no soda laukuma, tomēr vārtsargs Serhio Romero bumbu apturēja. Josips Drmičs 10 minūtes vēlāk pa kreiso malu rāvās vienatnē pret vārtiem, taču neveiksmīgi centās pārmest bumbu pāri vārtsargam.

Argentīna pēc pārtraukuma lielākoties turēja bumbu pretinieka laukuma pusē, bet īsti bīstamas situācijas nespēja radīt līdz 62. minūtei, kad Gonsalo Iguains pēc centrējuma sita ar galvu, taču šveiciešu vārtsargs Djego Benaljo atvairīja bumbu, kas lidoja zem vārtu pārliktņa. Garām vārtiem ar galvu sita uz maiņu Argentīnai uznākušais Rodrigo Palasio, Mesi sitienu atvairīja vārtsargs, un pārsvaru vārtu guvumā pārvērst neizdevās, turklāt precīzi darbojās šveiciešu aizsardzība. 

Papildlaikā šveicieši pretuzbrukumos biežāk pietuvojās vārtiem, tomēr abu komandu aizsardzība bija pārāka par uzbrukumu, un rezultāts palika nemainīgs, līdz Mesi aizsāka rezultatīvo Argentīnas uzbrukumu. Blerims Džemaili kompensācijas laikā vēl trāpīja pa Argentīnas vārtu stabu, bet no zaudējuma izglābties Šveicei vairs neizdevās.

Visas turnīra ceturtdaļfināla spēles notiks piektdien un sestdien. A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties