04.04.2014. 20:57

Spēles 11. minūtē rezultātu atklāja gruzīnu pussargs Džemals Džaliašvili, bet desmit minūtes pirms cīņas beigām 2:0 panāca Ēriks Kokins. Viesiem vienus vārtus atguva Kaspars Dubra, kurš bija precīzs spēles kompensācijas laikā.

Daugavpils klubs iepriekš Latvijas kausa izcīņas finālā spēlējis 2008. gadā, kad spēja izcīnīt trofeju.

Citā ceturtdaļfināla spēlē vēlāk piektdien «Liepāja», kas turnīrā aizstāj pērnā gada sacensību finālisti «Liepājas metalurgu», uzņems «Jūrmalu», savukārt pārējie divi mači notiks sestdien. Tajos pirmās līgas klubs «Gulbene» Rīgā tiksies ar «Jelgavu», bet Rīgas «Daugava» Kauguros spēkosies ar «Skonto».

Pusfināli, kuru pāriem izloze notiks atsevišķi, notiks 23. aprīlī, bet fināls paredzēts 21. maijā.

Turnīra astotdaļfinālā pērnajā vasarā «Liepājas metalurgs» ar 4:2 uzvarēja Jūrmalas «Spartaku», «Gulbene» ar 3:2 pārspēja Liepājas «Varavīksni», «Jūrmala» ar 5:0 sagrāva «Tukums 2000»/TSS «Salaspils» komandu, bet «Skonto» arī ar 5:0 sagrāva Rīgas Futbola skolas (RFS) komandu. Tāpat «Jelgava» ar 3:1 pārspēja «Valmieru», Rīgas «Daugava» ar 3:1 papildlaikā pieveica «Daugavpils» vienību, «Ventspils» ar 3:0 uzvarēja Ilūkstes NSS, bet Daugavpils «Daugava» ar 4:0 sagrāva «Alberts» komandu.

Pašreizējie Latvijas kausa īpašnieki ir «Ventspils», kas pērnā gada finālā «Skonto» stadionā papildlaikā ar rezultātu 2:1 pārspēja «Liepājas metalurgu».

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]