01.02.2017. 07:57

Zemgus Girgensons maču uzsāka trešajā "Sabres" uzbrucēju trijniekā ar Braienu Džiontu un Evanderu Keinu, taču spēles gaita lika komandas treneru korpusam veikt izmaiņas virknējumos. Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes (35 sekundes mazākumā), izdarīja četrus metienus pa sāncenšu vārtiem (biežāk Praisa cietoksni apdraudēja vienīgi Aikels), bloķēja divus metienus, uzvarēja 40% iemetienu un nopelnīja negatīvu lietderības koeficentu -1.

Spēli aktīvāk iesāka laukuma saimnieki, kas jau trešajā minūtē ieguva skaitlisko vairākumu, tomēr pie Lēnera vārtiem neko bīstamu tā laikā neizveidoja. Sestajā minūtē neatļauti kavēts tika Viljams Karjē, līdz ar to arī "Sabres" radās iespēja spēlēt vairākumā. Bufalo hokejisti daudz laika pavadīja uzbrukuma zonā, tomēr Keriju Praisu pārspēt neizdevās.

Trešdaļas vidū, kad laukumā neatrādās Girgensons, viņa partneris Keins saņēma piespēli uz vārtu priekšu, netraucēts izdarīja metienu pa vārtiem, taču ripa lidoja mazliet garām mērķim. Divarpus minūtes līdz pirmajam pārtraukumam savu iespēju izmantoja "Canadiens" kapteinis Makss Pačioretī, kurš saņēma ripu no Aleksandra Radulova un raidīja to tuvajā augšējā stūrī - 1:0.

Mājinieki ļoti apņēmīgi darbojās arī otrā perioda sākumā, savu meistarību atkal liekot demonstrēt Lēneram, kurš nekļuva par "Sabres" glābēju. 28. minūtē savus otros vārtus spēlē guva Pačioretī, kuram atkal asistēja Radulovs un Dano (2:0), bet minūti un 22 sekundes pirms otrā perioda beigām "Canadiens" panāca jau graujošo 4:0.

Trešās trešdaļas ceturtajā minūtē "Canadiens" pārsvaru vēl vairāk palielināja un sesto reizi NHL karjerā ar trim rezultatīviem metieniem mačā izcēlās Monreālas kapteinis Pačioretī - 5:0. Pēdējās četrās minūtēs Bufalo guva divus vārtus un padarīja rezultātu mazliet pieklājīgāku, izvairoties no sagrāves (2:5). Tādējādi "Canadiens" revanšējās viesiem par nesen piedzīvoto neveiksmi papildlaikā (2:3), sagādājot "Sabres" otro zaudējumu pēc kārtas.

"Canadiens" - "Sabres" 5:2 (1:0, 3:0, 1:2)Vārti: 17:27 Pačioretī (Radulovs, Dano) 1:0, 27:48 Pačioretī (Radulovs, Dano) 2:0, 31:12 Desharnais (Andrigeto) 3:0, 38:38 Bairons (Markovs, Plekanecs) 4:0, 43:24 Pačioretī 5:0, 56:04 Kuļikovs (O'Railijs) 5:1, 57:48 Džionta (Fransons, Keins, vair.) 5:2 Metieni: 34:39Soda minūtes: 6:2Vārtsargi: Kerijs Praiss - Robins Lēners