15.03.2014. 17:54
Latvijas hokeja virslīgas pusfinālsērijas ceturtajā mačā ar 3:2 pagarinājumā uzvarējusi „Ozolnieki/Monarch”, tādējādi sērijā pret „Kurbads” panākot izlīdzinājumu 2:2. Sērijas izšķirošais mačs, kurā tiks noskaidrots finālists, jau rīt Ogrē.

Vakardienas mačā „Kurbads” uzvarēja ar 4:2, lai arī vēl mača 46. minūtē rezultāts bija 2:2. Lai iekļūtu finālā, kur savus pretiniekus jau gaida „Rīga/Prizma”, „Kurbadam” bija nepieciešama uzvara arī šodien, taču Valentīna Feoktiskova dēļ tā palika neaizsniegta.

Feoktiskovs pagarinājuma trešajā minūtē izmantoja Jāņa Lukaševska piespēli un guva uzvaras vārtos, nodrošinot sērijas piekto spēli. „Ozolnieki” šajā mačā bija pirmie izvirzījušies vadībā, taču Renāra Undeļa un Jurija Kļujevska vārti bija palīdzējuši „Kurbadam” 45. minūtē izvirzīties vadībā. 50. minūtē gan svaru kausus līdzsvarā nosvēra Edgars Lipsbergs.

Sērijas piektā un izšķirošā spēle tiks aizvadīta rīt, pulksten 15:00 Ogrē. Jāatgādina, ka regulārajā sezonā „Kurbads” guva par 23 punktiem vairāk nekā „Ozolnieki/Monarch”.

Ozolnieki/Monarch-Kurbads 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) Vārti: 26:48 Durdins (Bogdanovs) 1:0 30:27 Undelis (Fiļiminovs, Bluks) 1:1 44:52 Kļujevskis (Cinks, Jerofejevs) 1:2 49:36 Lipsbergs (Glazkovs, Bogdanovs) 2:2 62:22 Feoktiskovs (Lukaševskis) 3:2Vārtsargi:Žabotinskis- Kazanovs

Izmantotie resursi:Latvijas Hokeja federācija