27.03.2012. 23:14
Arī ceturtajā Latvijas atklātā čempionāta pusfināla sērijā spēlē otrdien «Ozolnieki/Monarch» hokejisti spēja pieveikt pastiprināto «Juniors» komandu.

Aizvadītajā mačā «Ozolnieki/Monarch» uzvarēja ar 5:3 (0:0, 1:3, 4:0), sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-0. «Ozolnieki/Monarch» uzvaru izrāva trešā perioda beigu daļā, kad nepilnu divu minūšu laikā no 2:3 panāca 4:3.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Sergejs Durdins, kura rēķinā bija arī uzvaras metiens, un pieredzējušais Andrejs Ignatovičs, bet vienreiz precīzs bija Ēriks Bisenieks. «Juniors» komansā ar precīziem metieniem izcēlās Mārtiņš Jakovļevs, Kirils Tambijevs un Rūdolfs Prūsis.

Kā ziņots, sērijas pēdējos trīs mačos lielu daļu no «Juniors» sastāva veidoja Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas HK «Rīga» hokejisti, kas vēl tikai pagājušajā piektdienā izstājās no Harlamova kausa izcīņas.

Tikmēr neizšķirts 2-2 otrdien kļuva sērijā starp «SMScredit.lv» komandu un pagājušās sezonas čempionvienību «Liepājas metalurgs 2». Šī dueļa ceturtajā mačā «Liepājas metalurgs 2» savā laukumā uzvarēja ar 4:2 (1:1, 3:0, 0:1).

Uzvarētājiem pa reizei precīzi meta Regnars Alksnis, Kārlis Ozoliņš, Artūrs Kuzmenkovs un Jānis Straupe, bet «SMScredit.lv» labā vārtus guva Mihails Kokļins un Agris Ozoliņš.

Šīs sērijas nākamais mačs ceturtdien notiks Piņķos.

«Ozolnieki/Monarch» un «SMScredit.lv» regulārajā čempionātā ieņēma pirmās divas vietas, tāpēc izslēgšanas spēles sāka tikai no pusfināla, komandas, kuras ieņēma 3. līdz 6. vietu, savā starpā tikās ceturtdaļfinālā, bet Lietuvas komandai Elektrēnu «Enerģija» vieta izslēgšanas spēlēs nebija atvēlēta.

Kā ziņots, ceturtdaļfinālā līdz trim uzvarām «Liepājas metalurgs 2» ar 3-0 pieveica «Rīga 95» komandu, bet «Juniors» ar 3-0 apspēlēja JLSS/«Zemgale» hokejistus.

Pagājušās sezonas Latvijas čempionāta finālsērijā «Liepājas metalurgs 2», kuram pievienojās spēcīgākie «Liepājas metalurga» komandas hokejisti, ar 4-0 pieveica «Ozolnieki/Monarch».