11.01.2014. 17:28

«Uz Olimpiādi atbrauks visi labākie spēlētāji. Taču mēs katrā spēlē dosimies laukumā un centīsimies uzvarēt,» sarunā ar «ITAR-TASS» uzsver Ozoliņš. «Uz kādu vietu kopvērtējumā mēs ceram? Tā ir spekulācija. Latvijas izlases hokejisti visu lieliski saprot. Zinām spēku sadalījumu un izredzes. Taču vietu dalīšana vēl pirms turnīra - tā nav mūsu nodarbe.» 

«Komanda iziet laukumā un zina, kā spēlē pretinieks. Trenerim ir savs plāns. Viņš to ir izstāstījis, bet spēlētāji cenšas to izpildīt. Jā, mēs jau esam apmierināti ar rezultātu. Ar faktu, ka ceturto reizi pēc kārtas spēlēsim olimpiskajās spēlēs. Tomēr negrasāmies pie tā apstāties. Mums ir gods un lepnums. Cita lieta - kā viss izdosies.»

«Kā atkal nokļuvu pieteikumā uz olimpiskajām spēlēm? Man piezvanīja viens paziņa un teica: «Vai nevari palīdzēt Latvijas izlasei olimpiskā kvalifikācijas turnīra laikā? Piemēram, atbraukt un uzmundrināt puišus?» Labākais, kas man ienāca prātā - doties laukumā un spēlēt,» atceras Ozoliņš. 

«Es jautāju: «Vai man, 40 gadus vecam hokejistam atradīsies vieta sastāvā?» Nākamajā dienā jau biju Rīgā,» piebilst 41 gadu vecais aizsargs. Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties