11.01.2014. 22:37
Latvijas hokeja valstsvienības aizsargs Sandis Ozoliņš sarunā ar Krievijas ziņu aģentūru "ITAR-TASS" izteicies, ka viņš un pārējie Latvijas valstsvienības spēlētāji apzinās spēku sadalījumu 2014.gada ziemas olimpisko spēļu hokeja turnīrā, tomēr ir gatavi aizstāvēt savu un savas valsts godu.

"Uz olimpiskajām spēlēm brauks visi labākie hokejisti, bet mēs tāpat dosimies laukumā, lai cīnītos par uzvaru. Uz kādu vietu ceram turnīra noslēgumā? Tās ir spekulācijas, un mēs to saprotam. Mēs zinām spēku sadalījumu un saprotam mūsu iespējas," par Latvijas izlases izredzēm 2014.gada olimpisko spēļu hokeja turnīrā sacīja Sandis Ozoliņš.

"Vietu dalīšana neietilpst mūsu pienākumos. Komanda iziet uz ledus un zina, kā spēlē pretinieks. Trenerim ir savs plāns. Viņš to atklāj, bet spēlētāji cenšas to izpildīt," turpināja Rīgas "Dinamo" kapteinis. "Jā, mēs esam apmierināti ar esošo rezultātu un faktu, ka jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsimies olimpiskajās spēlēs, tomēr pie sasniegtā apstāties negrasāmies. Mums ir savs gods un lepnums. Cita lieta – kā viss izdosies," norādīja Ozoliņš.

Latvijas valstsvienības aizsargs arī atklāja, kā pieņēmis lēmumu par atgriešanos izlasē. "Man piezvanīja kāds paziņa un vaicāja, vai nevarētu palīdzēt Latvijas izlasei olimpiskās kvalifikācijas turnīrā. Piemēram, ierodoties un uzmundrinot puišus. Labākais, kas man pašam ienāca prātā, bija doties laukumā un spēlēt, tāpēc uzjautāju, vai 40 gadus vecam hokejistam atradīsies vieta sastāvā, un jau nākamajā dienā biju Rīgā," sacīja Ozoliņš.

Izmantotie resursi:ИТАР-ТАСС - Новости в России и миреCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties