12.01.2014. 16:16

  • Sandis Ozoliņš pārstāvēs Latviju Soču olimpiskajās spēlēs 2014. g. 7. janvāris
  • Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs Olimpiskajām spēlēm 2014. g. 7. janvāris

Soču olimpiskais hokeja turnīrs ilgs no 12. līdz 23.februārim, un tajā jau ceturto reizi pēc kārtas piedalīsies arī Latvija, aizvadot cīņas vienā grupā ar Šveici, Čehiju un Zviedriju.

«Uz Olimpiādi ieradīsies visi labākie hokejisti, tomēr mēs katrā spēlē centīsimies uzvarēt. Nevēlos gan spekulēt, uz kuru kopvērtējuma vietu pretendēsim,» pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Zvaigžņu spēles izteicies 41 gadu vecais Ozoliņš. «Izlases spēlētāji lieliski visu apzinās - mēs zinām komandu spēka un izredžu sadalījumu. Vietu dalīšana pirms laika nav domāta mums. Komanda iziet uz ledus, zinot, kā spēlēs pretinieks. Trenerim būs savs plāns, kuru spēlētāji centīsies īstenot.»

«Jā, mēs esam apmierināti jau ar to vien, ka startēsim ceturtajā Olimpiādē pēc kārtas, tomēr negrasāmies pie tā apstāties,» izcēla Rīgas «Dinamo» komandas kapteinis. «Mums ir sava pašcieņa un lepnums. Kā tas īstenosies dzīvē, ir cits stāsts.»

Ozoliņš no izlases aizgāja 2006.gadā, bet pērn paziņoja par atgriešanos, taču pēc olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra atturējās paust, vai piedalīsies arī Olimpiādē. Šīs Ozoliņam būs trešās olimpiskās spēles - iepriekš viņš 2002.gadā aizvadīja vienu maču Soltleiksitijā, kā arī piedalījās 2006.gada Turīnas Olimpiādē.

«Kad man piedāvāja iesaistīties Latvijas izlasē olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, nevarēju izdomāt neko labāku, kā iziet uz ledus un piedalīties mačos,» piebilda Ozoliņš. «Nebiju drošs, vai sastāvā būs vieta 40 gadus vecam spēlētājam, tomēr jau nākamajā dienā biju kopā ar komandu.»

Latvijas izlases sastāvā Ozoliņš kopumā aizvadījis 35 spēles, guvis deviņus vārtus un veicis 26 rezultatīvas piespēles.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties