10.05.2014. 09:00

Kā zināms, 18 gadus vecais Jānis Jaks ir viens no trijiem izlases debitantiem, kurš kopā ar izlasi devies uz PČ Minskā. Jaks aizvadītajā sezonā pārstāvēja HK «Rīga», 38 spēlēs divreiz rezultatīvi asistējot, kā arī nopelnot 22 soda minūtes. Ozoliņš diezgan labi zina aizsarga stiprās un vājās puses, jo Jaks MHL pavadījis divas sezonas.

«Domāju, ka Jānim šis čempionāts ir kā liels bonuss,» līdzīgi kā Rīgas «Dinamo» treneris saka Ozoliņš. «Viņš piekopj spēka spēli, no viņa var sagaidīt interesantus lēmumus un viņš nebaidās uzņemties iniciatīvu. Bet tas, vai viņš izies laukumā Minskā, ir atkarīgs no treneriem un viņu pielietotās taktikas katrā spēlē,» teic treneris, kurš gan uzskata, ka lielas izredzes aizsargam piedalīties kādā no spēlēm nav.

Tomēr Ozoliņš min arī vārtsarga Kristera Gudļevska piemēru, kurš pērn pasaules čempionātā Helsinkos pēc sezonas HK «Rīga» rindās debitēja izlases sastāvā. «Nolans deva iespēju, uzticējās un tagad redzam, kur Kristers ir nokļuvis.»

«Svarīgi, lai Jānis nepārdegtu un nekļūdītos, tad viss būs kārtībā. Aizvadītajā sezonā viņš sevi parādīja diezgan labi un pilnīgi droši var teikt, ka Rīgas «Dinamo» tuvākajā nākotnē var rēķināties ar vēl vienu labu hokejistu,» uzskata HK «Rīga» treneris.

Latvijas izlase pirmo spēli pasaules čempionātā aizvadīs šodien, kad tiksies ar Somijas izlasi. Abas izlases pērn tikās Helsinkos un uzvaru pagarinājumā ar 3:2 izcīnīja somi.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties