13.02.2014. 00:28

• Latvijas izlase 7,9 sekundes līdz cīņas beigām zaudē Šveicei vakar
  • Nolans: Latvija izlase olimpiādē mēģinās iegūt medaļas 2014. g. 10. februāris

Latvijas valstsvienība Soču olimpisko hokeja turnīru sāka ar neveiksmīgu zaudējumu 0:1 (0:0, 0:0, 0:1), izšķiroši ripu ielaižot pamatlaika pēdējās sekundēs.

«Esam apmierināti ar spēli, bet ne rezultātu,» sarunā ar Latvijas Radio izteicās Ozoliņš. «Samazināsim kļūdas, paņemsim pozitīvo no šī mača un gatavosimies nākamajam duelim.»

«Domāju, mums nav par ko kaunēties. Cīnījāmies visu spēli, nežēlojot sevi. Bijām šodien laukumā no visas sirds,» pauda 41 gadu vecais aizsargs.

Tikmēr vārtsargs Edgars Masaļskis atgādināja, ka viss tikai sākas pa īstam.

«Šodien parādījām, ka varam spēlēt - tas ir pats galvenais. Tas, ka mums beigās nepaveicās, varbūt stimulēs mūs vēl vairāk. Varbūt nākamo spēli aizvadīsim vēl labāk,» sacīja vārtsargs.

«Nekas vēl nav beidzies - svarīgākā ir ceturtā spēle,» piebilda Masaļskis.

Turpinājumā piektdien Latvijas izlase tiksies ar Čehiju, bet sestdien gaidāms mačs pret Zviedriju.

Turnīrā kopumā 12 izlases sadalītas trīs grupās, pa četrām komandām katrā, kas aizvadīs viena apļa turnīru. Pēc tā rezultātiem izlases tiks sarindotas no pirmās līdz 12.labākajai, četrām vadošajām vienībām nopelnot automātisku vietu ceturtdaļfinālā. Pārējās astoņas komandas tiksies četros «play-off» kārtas pāros, noskaidrojot pārējās četras ceturtdaļfināla dalībnieces.

«Play-off» kārtas mači notiks 18.februārī, dienu vēlāk paredzēti ceturtdaļfināli, pusfināli būs 21.februārī, bet cīņas par medaļām notiks 22. un 23.februārī.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430