05.10.2017. 23:09

Karagandas „Saryarka” viesos piekāpās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas „Kunlun” farmklubam „KRS Heilunczjan” ar 1:2. Edgars Siksna laukumā pavadīja 16:42 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem, bet vienīgajā vārtu guvumā nepiedalījās. Šosezon aizsargs aizvadījis astoņas spēles Krievijas Augstākajā līgā (VHL), guvis vienus vārtus, atdevis vienu piespēli un nopelnījis pozitīvu lietderību +3. „Saryarka” ieņem septīto vietu līgā ar 18 punktiem deviņās spēlēs.

Citā līgas spēlē Krasnojarskas „Sokol” papildlaikā pieveica no KHL izslēgto Novokuzņeckas „Metallurg” ar 4:3 pateicoties Artūra Ozoliņa vārtiem un divām piespēlēm. Uzbrucējs laukumā pavadīja 22:39 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem un uzvarēja 17 no 24 iemetieniem, spēli pabeidzot ar lietderības koeficientu +1. Šī bija trešā spēle, kurā uzbrucējam izdevies tikt pie punktiem, desmit mačos Ozoliņš guvis divus vārtus un atdevis divas piespēles, bet lietderības koeficients ir negatīvs -1. „Sokol” atrodas 19. pozīcijā 27 komandu konkurencē ar 13 punktiem desmit mačos.

Aļmetjevskas „Neftyanik” ar Eduardu Hugo Jansonu trešajā aizsargu pārī pieveica Ņižņijtagilas „Sputnik” ar 3:0. Aizsargam 11:07 minūtes laukumā bez rezultativitātes punktiem, viens metiens pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients. Deviņos mačos Jansonam nav izdevies tikt pie punktiem, aizsargam ir negatīva lietderība -3. „Neftyanik” par diviem punktiem atpaliek no pirmajā vietā esošā Leonīda un Kirila Tambijevu Sanktpēterburgas „Dynamo”, ieņemot otro pozīciju.

Baltkrievijas čempionātā „Gomel” piekāpās Molodečnas „Dynamo” ar 1:2. Edijam Brahmanim trīs metieni pa vārtiem, taču neviens no tiem nesagādāja problēmas pretinieku vārtsargam Stepanam Gorjačevskim. Šosezon uzbrucējs guvis četrus vārtus un atdevis divas piespēles deviņos mačos un ticis pie pozitīvas lietderības +2. Ar 17 punktiem deviņās spēlēs „Gomel” ieņem trešo vietu 12 komandu konkurencē.

Norvēģijā Kalvis Ozols un viņa „Kongsvinger” piekāpās Oslo „Valerenga” ar 1:2. Pašam Ozolam ir lielākais spēles laiks komandā – 23:45 minūtes un neitrāls lietderības koeficients. Punktus aizsargs nav guvis, bet deviņos valsts čempionāta mačos Ozols divas reizes piespēlējis un nopelnījis +3 lietderību. „Kongsvinger” ir Norvēģijas līgas pastarīte ar sešiem punktiem deviņās spēlēs. Cits Latvijas aizsargs – Kirils Mitrofanovs jau kādu laiku nav atrodams Oslo „Manglerud Star” pieteikumā, bet cīnās farmkluba „Furuset” sastāvā Norvēģijas otrajā līgā.

Vienīgajā DEL mačā šodien Arvīda Reķa Augsburgas „Panther” pēcspēles metienu sērijā pārspēja Volfsburgas „Grizzlys” ar 3:2. Spēlējot trešajā aizsargu pārī Reķis nopelnīja divas soda minūtes. Iepriekšējos desmit mačos aizsargs atdevis divas piespēles un nopelnījis lietderības koeficientu -3. Pēc uzvaras „Panther” ieņem septīto vietu turnīrā ar 14 punktiem pēc desmit spēlēm.

Kazahstanas čempionātā Pavlodaras „Irtiš” piekāpās Rudnijas „Gornyak” ar 1:3. Vārtsargs Jānis Auziņš palika ārpus pieteikuma.

Izmantotie avoti:Высшая хоккейная лига - Официальный сайтХоккей Беларуси, Литвы и Украиныhttps://www.del.org/HjemШайба.kz

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009