25.10.2017. 00:04

Krievijas pēc spēka otrajā līgā (VHL) Aļmetjevskas “Neftyanik” ar 3:1 pārspēja Krasnojarskas “Sokol”. Vienīgos vārtus zaudētāju labā guva Artūrs Ozoliņš, kuram tās bija ceturtais gols un 11. rezultativitātes punkts šosezon. Uzvarētāju komandā aizsargs Eduards Hugo Jansons pavadīja laukumā 12:16 minūtes un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

“Orebro” ar 1:2 piekāpās “Djurgarden” Zviedrijas čempionāta mačā. Uzbrucējs Rodrigo Ābols laukumā pavadīja 8:28 minūtes un spēli pabeidza ar -1 lietderību. Šosezon Ābols vēl nav guvis rezultativitātes punktus.

Roberts Jekimovs rezultatīvi piespēlēja “White Hawks” uzvarā par “Stars” Dānijas čempionātā ar rezultātu 3:2. Uzbrucējs šosezon guvis septiņus vārtus un atdevis septiņas piespēles. Norvēģijas elites līgā pie uzvaras tika “Kongsvinger”, kas ar 3:1 pārspēja “Stjernen”. Aizsargs Kalvis Ozols laukumā pavadīja gandrīz pusstundu – 29:08 minūtes, četras reizes meta pa vārtiem un nopelnīja +1 lietderību.

Šveicē “Lions” uzvarēja “Fribourg-Gotteron” ar 3:2. Uzbrucējam Ronaldam Ķēniņam 14:38 minūtes laukumā un 2+10 minūšu sods par uzbrukumu galvas rajonā, savukārt vārtsargs Ivars Punnenovs atvairīja 30 no 32 metieniem, kas ļāva “Tigers” pārspēt “Amrbi-Piotta” ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā.

Francijas kausa 1/16 fināla posmā “Etoile de Noire” piekāpās “Gamyo” ar 4:5 neskatoties uz aizsarga Edgara Dīķa vārtu guvumu, Arturam Mickēvičam trīs piespēles “Lions” graujošā uzvarā par HCMP ar 9:0, bet Rolands Vigners piedalījās četros no deviņiem vārtiem “Scorpions” 9:1 uzvarā par “Amneville” – uzbrucēja kontā divi goli un divas piespēles.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009