08.11.2015. 15:54
„Optibet Sporta bāra” Latvijas kausa izcīņā hokejā šodien ceturtdaļfināla atbildes spēlē HK „Mogo” izbraukumā Daugavpils ledus hallē ar 6:2 uzvarēja „Daugavpili/LDz Cargo”, divu maču summā triumfējot ar 17:3 un iekļūstot turnīra pusfinālā.

Atšķirībā no ceturtdaļfināla pirmā mača Piņķos, kad „Mogo” jau pirmajās 20 minūtēs daugavpiliešu vārtos sabēra sešas ripas, šoreiz 4. minūtē Jāņa Ozoliņa precīzajam metieniem turpinājums nesekoja. Otrajā trešdaļā Elviss Želubovskis un Ozoliņš palielināja viesu pārsvaru, bet uz daugavpilieša Ivara Sprūģa precīzo metienu atbildēja Jānis Brakšs.

Trešā perioda sākumā Ivans Kokins samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, turklāt drīz pēc tam „Daugavpils/LDz Cargo” nopelnīja tiesības uz vairākumu, tomēr trešdaļas vidū savus trešos vārtus mačā guva Ozoliņš, bet sesto ripu Denisa Kurelasa cietoksnī ieraidīja Rustams Begovs.

Atgādinām, ka ceturtdaļfināla pirmajā mačā „Inbox.lv” hallē Piņķos „Mogo” hokejisti triumfēja ar 11:1. Pārējo ceturtdaļfināla pāru atbildes mači tiks aizvadīti nākamajā nedēļā. Pirmajās spēlēs HK „Zemgale”/LLU viesos ar 8:5 pieveica HK „Prizma”, HK „Liepāja” izbraukumā ar 2:0 pārspēja HS „Rīga”, bet HK „Kurbads” savā laukumā ar 5:2 uzvarēja „Prizmu/Pārdaugavu”.

Vārti: 3:40 Ozoliņš (Begovs) 0:1, 26:09 Želubovskis (E. Lipsbergs, Lavrenovs) 0:2, 28:33 Ozoliņš (Šancovojs, Lavrenovs) 0:3, 31:48 Sprūģis (Kondrovskis-Kudrjavskis, Barkovskis) 1:3, 39:39 Brakšs (Ozoliņš, Begovs) 1:4, 41:19 Kokins (Mackevičs-Maņko, Moisejevs) 2:4, 49:11 Ozoliņš (Feoktistovs) 2:5, 54:19 Begovs (Feoktistovs) 2:6.Soda minūtes: 0:2.Vārtsargi: Deniss Kurelass – Renārs Kazanovs.