06.01.2017. 23:05

Cīņu ar "Lohjan Salibandy", kas ir Somijas čempionāta vīriešu 2. divīzijas vidusmēra komanda, mūsu juniori sāka vareni, jo pēc nospēlētas tieši minūtes Jāņa Ragovska piespēle atrada bez pretinieku pieskatīšanas atstāto Klāvu Jansonu, kurš meta nekļūdīgi - 1:0. Lai arī mūsējie veidoja bīstamus uzbrukumus, pirmajā periodā viņi pie vārtu guvumiem vairs netika, toties somi ne tikai izlīdzināja rezultātu (1:1), bet arī izvirzījās vadībā ar 2:1. Otrā perioda sākumā mājinieki panāca jau 3:1 savā labā, bet drīz pēc tam veiksme vēlreiz bija Latvijas izlases pusē, kad Kristers Eglītis vārtu guvumā pārvērta Reino Ješēvica piespēli - 2:3. Pēc otrās trešdaļas uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts - 6:6. Latvijas komandas labā pa diviem vārtiem iemeta Klāvs Ozoliņš (otrajā gadījumā vēlreiz viņam asistēja Jānis Ragovskis) un Arvis Kārkliņš (pēc Renāta Degina piespēles un Kristiāna Miezīša piespēles).

44. minūtē mūsu florbolisti otro reizi šajā mačā izvirzījās vadībā - pēc Kristera Eglīša piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Pēteris Trekše (7:6). Juniori nepastājās pie sasniegtā, bet pie katras izdevības centās vēl un vēl apdraudēt laukuma saimnieku vārtus, tiesa, palielināt savu pārsvaru viņiem neizdevās. 47. minūtē par izrunāšanos ar tiesnešiem 2+10 minūšu noraidījumu nopelnīja Reino Ješēvics. bet viskritiskākais brīdis mūsējiem sākās 54. minūtē, kad viņiem ilgu laiku nācās aizstāvēties ne vien četratā, bet trijatā. Šīs grūtās minūtes tika izturētas (somi ne reizi nepārspēja mūsu vārtsargu Arti Barkovu). Likās jau, ka latvieši triju spēļu turneju varēs sāk ar uzvaru, bet pavirši tika aizvadītas pamatlaika pēdējās divas minūtes, kuru laikā "Lohjan Salibandy" spēja panākt izlīdzinājumu (7:7) un izvirzīties vadībā ar 8:7, bet pēdējo bumbiņu mājinieki iemeta spēles pēdējās sekundēs tobrīd jau tukšajos junioru izlases vārtos - 7:9. Jāpiebilst, ka nelielās skatītāju tribīnes šīs spēles laikā bija pārpildītas - maču noskatījās apmēram 300 līdzjutēju, starp kuriem bija arī pulciņš latviešu.

Par labāko spēlētāju Latvijas komandā tika atzīts Klāvs Ozoliņš, kuram šajā mačā trīs vārtu guvumi. Divus golus iemeta Arvis Kārkliņš, 2 (1+1) punkti Kristera Eglīša kontā, bet Jānis Ragovskis izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Rīt Latvijas izlase dosies uz Turku, kur aizvadīs pārbaudes spēli ar kluba "TPS" junioru komandu.

Galvenais treneris: Ainārs JuškēvičsTreneris: Aigars BelasovsTreneris: Mārtiņš KrūmsTreneris: Remārs VikānisEkipējuma menedžeris: Arsenijs PotapovsĀrste: Lilita LazdiņaIzlases menedžere: Dace Grizāne

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...