01.11.2016. 21:44

Spēles teksta tiešraide

Rīgas "Dinamo" vārtus turpināja sargāt Jakubs Sedlāčeks, bet aizsardzībā atgriezās Georgijs Pujacs. Viņš spēlēja vienā pārī ar Patriku Mulenu, līdz ar to Krišjānis Rēdlihs tika vienā pārī ar brāli Jēkabu Rēdlihu. Uzbrukumā Šags-Gilīss-Meija pārtapa par otro maiņu, bet pirmā virknējuma statusu ieguva Miks Indrašis, Miķelis Rēdlihs un Māris Bičevskis, kurš centrā aizstāja savainoto Timu Sestito. Iepriekš Bičevskis bija ceturtās maiņas centrs.

Minskas "Dinamo" jau piektajā minūtē nopelnīja vairākumu, kad Oskars Cibuļskis savu vārtu priekšā paklupināja pretinieku, un viesiem vajadzēja 56 sekundes, lai to realizētu. Minskieši izspēlēja labu kombināciju līdz Aleksandra Materuhina metienam tukšā stūrī (1:0). Spēles turpinājumā Rīgas "Dinamo" nespēja realizēt pirmos trīs vairākumus, tomēr 37. minūtē ar ceturto piegājienu beidzot panāca izlīdzinājumu.

Savus pirmos vārtus šosezon guva Indrašis, kurš izmantoja to, ka Bičevskis aizsedza redzamību vārtsargam, un trāpīja tuvajā stūrī (1:1). Trīsarpus minūtes vēlāk mājinieki jau pārņēma vadību, un pirmos vārtus sezonā iemeta arī Bičevskis, kurš izlaizās līdz vārtu priekšai un trāpīja starp vārtsarga kājsargiem (2:1). Pēdējoreiz Bičevskis līgā bija precīzs pagājušā gada 27. oktobrī. Minskas "Dinamo" ļoti ātri panāca izlīdzinājumu - trešās trešdaļas 25. sekundē pirmais pie atlēkušās ripas bija Robs Klīnkammers, kurš to iemeta tukšos vārtos (2:2).

Nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām Minskas "Dinamo" jau izvirzījās vadībā - Sergejs Kosticins no iemetiena apļa pārspēja Jakubu Sedlāčeku (3:2) - un šķita, ka rīdzinieki piedzīvos jau devīto zaudējumu pēc kārtas. Taču nekā - pēdējo vārdu teica tieši Rīgas "Dinamo". Vispirms divarpus minūtes līdz beigām Indrašis no distances viltīgi uzmeta uz vārtiem, panākot 3:3, bet priekšpēdējā sekundē pēc Indraša piespēles precīzi meta Meija, nodrošinot tikai trešo uzvaru pamatlaikā šosezon. Minskas "Dinamo" pēdējo trīs spēļu laikā ielaida jau 18. vārtus.

Jakubs Sedlāčeks (Jānis Kalniņš); Guntis Galviņš – Oskars Cibuļskis, Georgijs Pujacs – Patriks Mulens, Krišjānis Rēdlihs – Jēkabs Rēdlihs, Kristaps Zīle; Miks Indrašis – Māris Bičevskis – Miķelis Rēdlihs, Džastins Šags – Koltons Gilīss – Gints Meija, Filips Toluzakovs – Pjotrs Ščastļivijs – Edgars Kulda, Kaspars Saulietis – Vitālijs Pavlovs – Roberts Lipsbergs.

Vārti: 5:45 Materuhins (Klīnkammers, Granjāni, vair.) , 36:17 Indrašis (Cibuļskis, M. Rēdlihs, vair.) 1:1, 39:40 Bičevskis (Galviņš) 2:1, 40:25 Klīnkammers (S. Kosticins) 2:2, 55:15 S. Kosticins (Elisons) 2:3, 57:28 Indrašis (K. Rēdlihs) 3:3, 59:59 Meija (Galviņš, Indrašis) 4:3Metieni: 29:25Soda minūtes: 6:12Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks – Bens Skrivenss