03.07.2015. 20:56
Pasaules rallija čempionāta septītajā posmā "Rally Poland" līderis pēc piektdienas ātrumposmiem ir Sebastjēns Ožjē. Tikmēr labu ātrumu nodemonstrēja igaunis Ots Tanaks, kurš turpina cīņu par uzvaru.

Sebastjēns Ožjē ("Volkswagen") bija līderis pēc ceturtdienas vakarā veiktā pirmā ātrumposma, bet piektdienas rītā vadību pārņēma Andreass Mikelsens ("Volkswagen"). Pēc tam trijos ātrumposmos pēc kārtas ātrākos laikus sasniedza Ots Tanaks ("M-Sport Ford"), kurš kļuva par rallija līderi un pirms servisa parka apmeklēšanas bija jau 9.4 sekundes priekšā tuvākajam sekotājam.

Tanaks izmantoja 11. starta pozīciju, kas Polijas grants ceļos bija izdevīga, tajā pašā laikā saskārās ar bremžu problēmām, kas lika zaudēt vērtīgās sekundes. Pēcpusdienā Tanaka ātrums kritās, jo starta pozīcijai vairs nebija tik daudz priekšrocību, bremžu problēmas turpinājās, turklāt arī riepas nebija izvēlētas atbilstošākās apstākļiem. Tādejādi Tanaks atkrita uz ceturto vietu, tomēr saglabā cerības uz pirmo WRC uzvaru, jo ir tikai 16.5 sekundes aiz līdera.

Divos no pēcpusdienas četriem ātrumposmiem uzvarēja Ožjē, tādejādi kļūstot par rallija līderi. Mikelsens gan ir tikai 2.3 sekundes aizmugurē, bet trešo pozīciju ieņem Jari-Mati Latvala ("Volkswagen"), kurš no Ožjē atpaliek 10.8 sekundes. Līdz ar to, pagaidām "Volkswagen" komandas ekipāžas aizņem pirmās trīs vietas.

WRC2 klasē šobrīd līderis ir soms Esapeka Lapi ("Skoda"), kurš par 20.5 sekundēm apsteidz igauni Karlu Krūdu ("ME3 Citroen"). Līdz ar to abās galvenajās klasēs igauņu autosportisti šobrīd sacenšas par uzvaru.

Sestdien Polijas WRC posmā jāveic astoņi ātrumposmi.

Vieta Pilots Auto Rezultāts
1. Sebastien Ogier Volkswagen Polo R WRC 1:17:42.5
2. Andreas Mikkelsen Volkswagen Polo R WRC +2.3
3. Jari-Matti Latvala Volkswagen Polo R WRC +10.8
4. Ott Tanak Ford Fiesta RS WRC +16.5
5. Hayden Paddon Hyundai i20 WRC +35.9
6. Robert Kubica Ford Fiesta RS WRC +37.3
7. Thierry Neuville Hyundai i20 WRC +41.2
8. Kris Meeke Citroen DS3 WRC +1:07.0
9. Dani Sordo Hyundai i20 WRC +1:14.9
10. Mads Ostberg Citroen DS3 WRC +1:15.3

Izmantotie resursi:WRC.com®| FIA World Rally Championship |...Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties