31.12.2013. 14:06
Nacionālās hokeja līgas spēlē starp Vašingtonas „Capitals” un Otavas „Senators” savainojumu guva Kriss Nīls, kurš, cenšoties izdarīt spēka paņēmienu pret Aleksandru Ovečkinu, guva kājas sasitumu. Ovečkins pēc spēles gan apgalvoja, ka Nīls centies izdarīt sitienu sejā, kuram četri tiesneši nav pievērsuši ne mazāko uzmanību.

„Domāju, ka Nīls pats ir vainīgs pie sava savainojuma,” pēc spēles sacīja Aleksandrs Ovečkins, kurš pirmoreiz pēdējo divu gadu laikā izcēlies ar četru spēļu ilgu sēriju bez gūtiem punktiem.

„Sākotnēji domāju, ka viņš mēģinās manī ietriekties plecs plecā, un biju tam sagatavojies, taču Nīls man iesita tieši pa zodu. Tiesneši? Četri cilvēki uz ledus, kuri vienkārši nepildīja savus pienākumus. Iespējams, viņi jau sākuši svinēt Jauno gadu, un kaut kādi sitieni pa galvu viņiem ne prātā,” iespaidos dalījies Ovečkins.

Spēlē, kurā „Senators” uzvarēja ar 3:1, Kriss Nīls centās izdarīt spēka paņēmienu pret Ovečkinu, taču sadursmes rezultātā vairāk cieta pats. Nīls bija spiests noslidot no laukuma un spēlē vairs neatgriezās. Viņš ir „Senators” līderis soda minūšu ziņa (99) un 41 spēlē guvis piecus vārtus.

Savukārt Ovečkins ir līgas labākais vārtu guvējs (30 precīzi metieni), turklāt savu tuvāko sekotāju šajā ziņā apsteidz par veseliem sešiem vārtu guvumiem (Aleksandram Stīnam no „Blues” 24 vārti, tiesa, traumas dēļ Stīns nav piedalījies spēlēs kopš 21. decembra).

Izmantotie resursi:NHL.com - The National Hockey LeagueTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties