15.10.2015. 18:10
Vašingtonas „Capitals” līderis Aleksandrs Ovečķins otrdien aizgulējās un nokavēja komandas treniņu, tāpēc komandas galvenais treneris Berijs Trocs pieņēma lēmumu sodīt krievu hokejistu, nosēdinot viņu malā.

Vašingtonas „Capitals” vadība otrdien paziņoja, ka Aleksandrs Ovečkins neieradās treniņā personīgu iemeslu dēļ. Trešdien krievu hokejists atklāja medijiem, ka pieļāvis kļūdu, uzstādot savu modinātāju.

Tā vietā, lai modinātājs zvanītu 8:30 no rīta, Ovečkins sajaucis laikus un uzstādījis atgādinājumu uz 8:30 vakarā. Šī iemesla dēļ hokejists aizgulējās un treniņā ieradās vēlāk nekā bija paredzēts. Berijs Trocs kapteinim pateicis, ka viņš netiks pieteikts spēlei, jo pārkāpis komandas iekšējos noteikumus. „Es pieļāvu kļūdu,” Ovečkins atklāja. „Mēs to izrunājām. Tādi ir noteikumi.”

Trocs pastāstīja, ka saprot hokejistu, bet tādi ir noteikumi. „Tā bija nevainīga kļūda,” paskaidroja treneris. „Mums ir vienādi notiekumi, un katram tie ir jāievēro.”

Spēlē pret Sanhosē „Sharks” tika piedzīvots bezierunu zaudējums ar rezultātu 0:5, bet jau šonakt Vašingtonas „Capitals” tiksies ar aizvadītās sezonas Stenlija kausa īpašnieci – Čikāgas „Blackhawks”.

Izmantotie resursi:Ovechkin scratched for sleeping in - Article - TSNLatvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties