02.02.2017. 09:20

Mača pirmajā periodā ''Capitals'' 2:0 pārsvaru sniedza Tīdžeja Ošī un Niklasa Bekstrēma gūtie vārti. Turpinājumā ''Bruins'' sastāvā divas reizes vairākumā izcēlās Breds Maršāns. Ļoti svarīgus vārtus ''Capitals'' labā 15 sekundes pirms otrā perioda beigām guva Aleksandrs Ovečkins (3:2). Vašingtona turpināja izcili izmantot savas iespējas (spēlē 22 metieni pa vārtiem), ieguva arī 5:2 pārsvaru, bet beigās uzvarēja ar 5:3. Ar 74 punktiem ''Capitals'' ir Austrumu konferences līdervienība.

Kalgarī ''Flames'' aizvadīja izcilu trešo trešdaļu spēlē pret Rietumu konferences spēcīgāko komandu, lielisku sezonu aizvadošo Minesotas ''Wild''. Ja pēc 40 minūtēm uz tablo vēl bija tikai minimāls 2:1 pārsvars, tad izšķirošajā spēles daļā ''Flames'' guva trīs bezatbildes vārtus un sagrāva pretinieci ar 5:1. Pēc šīs uzvaras ar 55 punktiem Kalgarī ielauzās starp Rietumu astoņām spēcīgākajām komandām.

Pārliecinošāko uzvaru svinēja Losandželosas ''Kings'', kas lielu daļu darba izdarīja jau spēles 20 minūtēs (3:0), Marianam Gaborikam pamatus graujošam panākumam ieliekot 47. sekundē. ''Kings'' labi spēlēja aizsardzībā, pietiekami radoši uzbrukumā un sagrāva Kolorādo ''Avalanche'' ar 5:0. ''Kings'' pēc šīs uzvaras ar 56 punktiem nedaudz nostiprinājās Rietumu astotniekā.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048