05.12.2017. 08:21

Vašingtonas „Capitals” ar 4:1 pieveica Sanhosē „Sharks”. Pirmajā periodā rezultātu atklāja uzbrucējs Devante Smits-Pelijs, kurš mainīja ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā – 1:0. Otrajā trešdaļā notika vēsturisks notikums – Aleksandrs Ovečkins pārtvēra ripu un aizskrēja pret vārtsargu, apspēlēja viņu, gūstot 20. vārtus sezonā un 578. karjerā, ierindojoties 20. vietā NHL visu laiku labāko vārtu guvēju tabulā, kurā krievs apsteidza Marku Reki. Trešdaļas turpinājumā Timo Meiers bija pirmais pie atlecošās ripas, samazinot deficītu – 2:1 ,bet perioda beigās Brets Konolijs saņēma piespēli vārtu priekšā un apspēlēja vārtsargu – 3:1, taču mačs netiks apturēts uzreiz, jo tiesnešiem bija jānoskatās video atkārtojumu, kurā bija skaidri redzams, ka ripa šķērsoja vārtu līniju.

Noslēdzošajās 20 minūtēs Jakubs Vrana vairākumā saņēma piespēli uz tukšiem vārtiem un panāca 4:1. Šī bija otrā uzvara pēc kārtas „Capitals” un otrais zaudējums pēc kārtas „Sharks”.

Nešvilas „Predators” ar 5:3 pārspēja Bostonas „Bruins”. Pirmās trešdaļas sākumā un beigās ar vārtu guvumu atzīmējās Kreigs Smits, kas ļāva plēsoņiem panākt divu vārtu pārsvaru - 2:0. Turpinājumā „Predators” panāca 4:0, taču Čārlijs Makavojs, Zdeno Hara un Dāvids Pasternaks samazināja deficītu līdz 4:3. Taču Bostonas cerības piebeidza Filips Foršberijs, kurš realizēja izgājienu pret vārtsargu trešajā periodā – 5:3. „Predators” vārtsargs Peka Rinne atvairīja 37 metienus, bet Nešvilai tā bija 12. uzvara pēdējos 15 mačos.

Citās spēlēs Ņujorkas „Islanders” pēcspēles metienu sērija apspēlēja Floridas „Panthers” ar 5:4, kas spēles laikā palika bez pamatvārtsarga Roberto Luongo, bet Filadelfijas „Flyers” pārtrauca desmit zaudējumu sēriju, ar 5:2 uzvarot Kalgari „Flames”, pateicoties vārtsarga Braiena Eliota 43 atvairītiem metieniem pret savu bijušo komandu.

NHL čempionāts turpināsies naktī uz 6. novembri ar desmit spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...