31.12.2017. 11:11

Vašingtonas „Capitals” mačā pret „Devils” ātri izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrā perioda vidū Džons Kārlsons vairākumā panāca 3:1. Lielisku sezonu aizvadošās Ņūdžersijas problēmas kļuva vēl lielākas 45. minūtē, kad Mats Niskanens panāca jau 4:1. Atlikušajā laikā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, un Vašingtonas uzvara palika neapdraudēta.

„Capitals” rindās trīs spēlētāji izcēlās ar trīs gūtiem punktiem – Kārlsonam un Niklasam Bekstrēmam 1+2, bet Aleksandrs Ovečkins izdarīja trīs rezultatīvas piespēles. Ar 41 gūtu punktu Ovečkins ir desmitajā vietā līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Tikmēr piekto uzvaru pēc kārtas guva Floridas „Panthers”, savā laukumā atstājot sausā „Canadiens” ar 2:0. Visus 38 pretinieku metienus atvairīja Džeimss Reimers, kuram tā bija otrā sausā spēle pēdējos trīs mačos. Uzvaras vārti Konora Briklija rēķinā, bet spēlei punktu ar precīzu metienu pielika Vinsents Tročeks, kuram tie bija 15. vārti sezonā.

Sausās spēles šonakt novērotas arī Otavā un Nešvilā. „Bruins” viesos neatstāja izredzes „Senators”, sakaujot to ar 5:0. Trīs vārtus Bostona guva vairākumā, ar precīzu metienu izceļoties arī Davidam Krejči, kurš atgriezās pēc divu nedēļu izlaišanas traumas dēļ. Bostonas vārtos visus 25 pretinieku metienus atvairīja Tūka Rasks.

Savukārt „Predators” vārtos nepārspēts palika cits soms Jūse Saross. 22 gadus vecais vārtsargs tika galā ar visiem 29 „Wild” metieniem (3:0) un aizvadīja trešo sauso spēli savā 32 spēles ilgajā NHL karjerā. Līdz ar šo uzvaru Nešvila pakāpusies uz pirmo vietu Centrālajā divīzijā, turklāt pārtraukusi trīs zaudējumu sēriju savā laukumā.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009