01.02.2017. 20:50

Jūrmalnieki ātri izvirzījās vadībā, jau mača piektajā minūtē panākot 3:0. Arī turpmāk pirmajā puslaikā situāciju kontrolēja “Jūrmalas sports”, saglabājot četru vārtu pārsvaru. Cīņas ritējums mainījās pirmā puslaika izskaņā, kad MSĢ/Lat-98 spēja no 9:14 panākt izlīdzinājumu, divas sekundes pirms došanās atpūtā precīzi metot Armandam Usānam (15:15).

Pēc pārtraukuma iniciatīvu jau pārņēma murjānieši, izvirzoties vadībā, bet 42. minūtē viņu pārsvars sasniedza “+4” (22:18). Atlikušajā laikā turpinājās visai sīva cīņa, bet tuvāk par “-2” “Jūrmalas sportam” pietuvoties neizdevās un MSĢ/Lat-98 tika pie panākuma ar 33:30.

Latvijas čempionāta otrajā posmā komandas pēc nolikuma sadalītas divos četriniekos – spēcīgāko četriniekā startē četras labākās komandas pēc pirmo divu apļu rezultātiem (Dobeles "Tenax", "Celtnieks Rīga", Ludzas "Latgols" un "Ogre/Miandum"), savukārt otrajā četriniekā piedalījās pārējās četras komandas (Vaiņode, MSĢ/LAT-98, "Jūrmalas Sports" un ASK/LSPA).

Pirmajos divos apļos nopelnītie punkti savstarpējās spēlēs līdzi nenāk, bet katrai komandai tiek noteikti sākuma punkti atkarībā no pirmajā posmā izcīnītās vietas. Attiecīgi, katra četrinieka pirmā komanda otro posmu uzsāk ar četriem punktiem, otrā komanda ar trim, trešā ar diviem, bet ceturtā komanda ar vienu punktu. Tādējādi jau otrā posma ievadā otrajā četriniekā līderpozīciju ar četriem punktiem ieņem Vaiņode, kam seko MSĢ/LAT-98 (3), "Jūrmalas Sports" (2) un ASK/LSPA (1). Vadošajā četriniekā četri punkti ir Dobeles "Tenax", trīs "Celtniekam", divi "Latgolam", bet viens "Ogre/Miandum".

Otrajā posmā katra četrinieka komandas savā starpā izspēlēs pa divām spēlēm un pirmā četrinieka divas labākās komandas automātiski kvalificēsies pusfinālam, bet pirmā četrinieka trešā un ceturtā vieta un otrā četrinieka pirmās divas komandas sacentīsies ceturtdaļfinālā.

MSĢ/Lat-98: Kurzemnieks 7/2, Strazdiņš 6, Gorbunovs 6/1, Ignatjevs 5, Usāns 5/1, Meikšāns 2, Ozols 1, Jonuška 1.Jūrmalas sports: Černousovs 6, Gulbis 6/2, Lībergs 4, Ence 4/1, Popens 3, Ivanovs 2, Kupčs 2, Adamaitis 2, Narme 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv