09.08.2013. 21:36

Rezultatīvākais mājiniekiem ar 15 punktiem bija Kaspars Bērziņš, bet pa desmit punktiem guva Jānis Blūms un Dairis Bertāns. Krievijas izlases labā 11 punktus guva Dmitrijs Sokolovs, bet pa desmit punktiem sakrāja Vitālijs Fridzons un Andrejs Voroncevičs.

Līdzīgi kā ceturtdienas spēlē sākuma Latvijas izlasei neizdevās (0:7) un līdz pirmās ceturtdaļas beigām samazināt rezultāta starpību neizdevās (17:24). Otrās ceturtdaļas ievadā pēc Blūma un Janičenoka tālmetieniem izdevās pietuvoties līdz 23:26, bet turpinājumā Krievijas basketbolisti atkal atjaunoja drošu pārsvaru, kas pirms lielā pārtraukuma sasniedza jau 15 punktus (30:45).

Trešajā ceturtdaļā latvieši palēnām samazināja rezultāta starpību līdz astoņiem punktiem (44:52), tad krievi atjaunoja 12 punktu pārsvaru, tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm mājiniekiem bija tikai -7 (51:58). Pēdējā ceturtdaļā latviešiem vairākas reizes izdevās «pievilkt» līdz -6 un arī nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām Latvijas komanda zaudēja tikai ar 60:66. Pēdējās minūtēs latviešiem bija labas iespējas izglābties no zaudējuma, tomēr pievīla precizitāte no tālās distances.

Atgādinām, ka ceturtdienas vakarā abu komandu pirmajā tikšanās reizē Latvijas basketbolisti izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 72:52.

18. un 19. augustā Latvijas valstsvienība izbraukumā cīnīsies ar Horvātiju, bet pārbaudes spēļu ciklu noslēgs Somijā, kur 28. un 29. augustā mērosies spēkiem ar Somijas basketbolistiem.

Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa