24.12.2017. 08:08

„Sabres” aizvadīja otro spēli divu dienu laikā – vakar izdevās tikt pie uzvaras pār Filadelfijas „Flyers” ar 4:2. Šodien vienība no Bufalo aizvadīja maču viesos pret „Hurricanes”. Spēles sākums sanāca neveiksmīgs – jau 34. sekundē Sebestjans Aho atklāja rezultātu – 0:1, bet otrā perioda sākumā Džordans Stāls dubultoja mājinieku pārsvaru – 0:2. Pēc 51 sekundes Neitans Buljē vienus vārtus atspēlēja – 1:2, taču perioda turpinājumā vēl divas ripas ielidoja „Sabres” vārtos – abos gadījumos precīzs bija Džastins Folks.

Tajā pašā periodā pēc uzvarēta iemetiena sekoja piespēle uz vārtu priekšu, kur Zemgus Girgensons pielika nūju un ieraidīja ripu vārtos – 2:4. Rezultāts gan vairs nemainījās un „Sabres” bija spiesta samierināties ar 20. zaudējumu pamatlaikā 36 aizvadītajās cīņās. Pašam Girgensonam tie bija otrie vārti sezonā un piektais (2+3) rezultativitātes punkts. Pēdējo reizi uzbrucējs guvis vārtus 14. oktobrī, pēc tām sekoja 25 spēles bez vārtu guvuma.

Trešo reizi sezonā Girgensona spēles laiks pārsniedza 17 minūtes – 17:33, kas ir lielākas rādītājs sezona. Zemgus realizēja vienīgo metienu mačā, pielietoja četrus spēka paņēmienus un noslēdza spēli ar +1.

„Sabres” ieņem pēdējo vietu Austrumu konferencē ar deviņām uzvarām 35 cīņās, no „play-off” zonas Bufalo atpaliek par 17 punktiem.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...