09.02.2017. 12:47

Ostbergs nepiedalījās 2017. gada pirmajā pasaules čempionāta posmā, bet tagad ir atgriezies sacīkstēs un Zviedrijas rallijā pārstāvēs "M-Sport" komandu, startējot ar jauna krāsojuma "Ford Fiesta RS WRC '17" automobili.

Shakedown notika 7.23 km garajā "Skalla" ātrumposmā, vairumam no vadošajām ekipāžām veicot trīs braucienus. Ar pēdējo piegājienu Osbergs sasniedza laiku 4 minūtes un 11.6 sekundes, ierindojoties pirmajā pozīcijā.

Tikai 0.1 sekundi viņam zaudēja Kreigs Brīns. Šis sportists Montekarlo rallijā bija ātrākais no "Citroen" rūpnīcas komandas braucējiem, lai gan vienīgais izmantoja pagājušā gada auto. Uz Zviedrijas posmu Brīnam piešķirts jaunais "C3 WRC" modelis, un šobrīd viņš izskatās ļoti ātrs.

Trešajā vietā ierindojās Heidens Padons, bet ātri bija arī pārējie divi "Hyundai" piloti, Danijs Sordo un Tjerī Noivils, kuriem piektā un sestā vieta. Ar ceturto rezultātu treniņu noslēdza "Citroen" pārstāvis Kriss Mīke.

Pagaidām ne īpaši ātri bija Montekarlo rallija pirmo trīs vietu ieguvēji - Sebastjēns Ožjē ar "M-Sport" sagatavoto "Ford" ieņēma vien 16. vietu, viņa komandas biedrs Ots Tanaks bija astotais ātrākais, bet Jari-Mati Latvala no "Toyota" uzstādīja desmito labāko laiku.

Šovakar Zviedrijas rallija ietvaros gaidāms superspeciālais ātrumposms, bet lielākās cīņas gaidāmas piektdien, sestdien un svētdien.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties