09.02.2017. 11:00

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Diāna Marcinkēviča pirmajā spēlē ar 3-6, 0-6 zaudēja Hīterei Vatsonei, un daudz labāk nesekmējās arī Jeļenai Ostapenko, kam ar 2-6, 3-6 nācās atzīt Johannas Kontas panākumu. Vēlāk ceturtdien paredzētā dubultspēle mača iznākumu vairs nevar ietekmēt.

Lielbritānijas tenisistes ir proporcionāli krietni augstākās pozīcijās pasaules rangā, kur pirmo desmitu noslēdz Konta, bet Vatsone ierindota 72.vietā. Savukārt Ostapenko un Marcinkēviča ieņem attiecīgi 35. un 307. vietu.

Grupas kārtas noslēgumā Latvijas komandai piektdien vēl jāspēlē pret Portugāli.

Jau vēstīts, ka pirmajā mačā Latvijas komanda trešdien ar 2:1 pārspēja Turciju. Pēc šī mača Ostapenko atzina, ka ar grūtībām spēj pielāgoties ļoti lēnajam laukuma segumam. Lielbritānijas tenisistes iepriekš neatstāja izredzes portugālietēm (3:0).

Apakšgrupas spēcīgākā komanda piedalīsies izslēgšanas duelī par iekļūšanu otrajā pasaules grupā, turpretim apakšgrupas vājākajai vienībai būs jāpiedalās mačā par vietas saglabāšanu pašreizējā līmenī. Latvijas tenisistes Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā, kas turnīrā ir piektais zemākais no septiņiem līmeņiem, spēlē ceturto gadu pēc kārtas.

Latvijas komandā ir iekļauta arī 16 gadus vecā debitante Daniela Vismane, bet nespēlē valsts pirmā rakete Anastasija Sevastova. Komandas kapteiņa pienākumus pirmoreiz pilda Andis Juška.

Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā spēlē 14 komandas, kas sadalītas četrās līdzvērtīgās apakšgrupās. Turnīrs Tallinā cietā seguma laukumos beigsies sestdien.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties