29.12.2017. 17:12

„Esmu patiesi pagodināta, ka varēšu spēlēt pret Serēnu viņas pirmajā mačā pēc paņemtā pārtraukuma, un domāju, ka šī ir lieliska iespēja,” pirms rītdien 15:00 pēc Latvijas laika paredzētās spēles izteicās Aļona Ostapenko.

„Serēna bija mans elks jau bērnībā. Es skatījos viņas spēles, un man ļoti patika viņas spēles stils, un uzskatu, ka sieviešu tenisā Serēna nozīmē ļoti daudz,” turpināja „French Open” čempione Aļona Ostapenko.

Spēle pret Viljamsu Aļonai būs daļa no sagatavošanās jaunajai sezonai, bet par savu galveno mērķi konkrētajā spēlē Ostapenko nosauca šī mača izbaudīšanu: „Ar prieku gaidu šo spēli, jo vēl nekad neesmu spēlējusi pret viņu. Spēlējot ar tik diženu čempioni, protams, man nav, ko zaudēt, un es vienkārši izbaudīšu spēli.”

Atbildot uz jautājumu, kā viņa plāno uzlabot savu sniegumu nākamajā sezonā, Ostapenko atbildēja šādi: „Protams, ka tas nebūs vienkārši pēc tik lieliskas sezonas, taču esmu labi sagatavojusies, mēģināšu parādīt savu lielāko sniegumu „Grand Slam” turnīros un mēģināšu palikt „Top 10”. Šobrīd esmu labā sportiskajā formā. Aizvadīju labu pirmssezonas ciklu, piedalījos dažās paraugspēlēs Taizemē un ar nepacietību gaidu jauno sezonu.”

Viljamsai kopš pārtraukuma no sporta kļūšanas par māti dēļ šī būs pirmā spēle kopš pagājušā gada „Australian Open”, kurā viņa triumfēja. Kamēr Viljamsa pagājušo sezonu gandrīz pilnībā izlaida, Ostapenko ielauzās pasaules elitē un ranga desmitniekā, kurā atrodas arī šobrīd. Abām šī būs pirmā savstarpējā spēle.

Izmantotie resursi:https://www.thenational.ae/sport/te...Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties