13.04.2015. 11:08
Latvijas talantīgā tenisiste Aļona Ostapenko jaunākajā WTA vienspēļu rangā, kas publicēts pirmdien, saglabājusi 165.vietu, kas ir viņas karjeras rekords.Pagājušā gada Vimbldonas čempionāta junioru turnīra uzvarētāja šo gadu sākusi ļoti...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pagājušā gada Vimbldonas čempionāta junioru turnīra uzvarētāja šo gadu sākusi ļoti sekmīgi un marta sākumā pirmo reizi karjerā triumfēja ITF 50 000 sērijas turnīrā, paveicot to sacensībās Sanktpēterburgā, bet mēneša beigās citā ITF 50 000 turnīrā Cjuaņdžou cieta neveiksmi finālā, pārtraucot 12 uzvaru sēriju.

Pirms Sanktpēterburgas turnīrā Ostapenko pasaules rangā ieņēma vēl tikai 239.vietu, bet pēdējās nedēļās tenisiste veikusi iespaidīgu kāpumu.

Šonedēļ Ostapenko turnīros nepiedalīsies.

Tikmēr iepriekšējā valsts pirmā rakete Diāna Marcinkēviča, kura pašlaik turpina atkopties pēc operācijas, zaudējusi vēl deviņas vietas un ieņem 288.pozīciju, bet nesen karjeru atsākusī kādreizējā valsts labākā tenisiste Anastasija Sevastova saglabājusi 676.vietu.

Liels kāpums Sevastovai gaidāms nākamajā nedēļā, kad tiks pieskaitīti punkti par pagājušās nedēļas triumfu Indijā notikušajā Ahmedabadas ITF 25 000 sērijas turnīrā. Šajās sacensībās Sevastova, kurai pirmdien svin savu 25. dzimšanas dienu, nopelnīja divreiz vairāk vienspēļu ranga punktu nekā pirmajos trijos turnīros pēc karjeras atsākšanas kopā.

Savukārt Latvijas labākā tenisista Ernesta Gulbja pusmāsa Laura Gulbe rangā pakāpusies par vienu vietu uz 898.pozīciju, bet 1107.vietu saglabājusi Anastasija Homutova.

Pirmo vietu pasaules rangā jau ilgstoši ieņem amerikāniete Serēna Viljamsa, kura ir gados vecākā ranga pirmā rakete tā vēsturē un janvāra pēdējā dienā kļuva par Austrālijas turnīra uzvarētāju, bet otrā ir Marija Šarapova no Krievijas, kura bija amerikānietes pretiniece sacensību finālā.

Ranga trešo vietu saglabājusi rumāniete Simona Halepa, apsteidzot čehieti Petru Kvitovu. Piektā tikmēr ir dāniete Karolīne Vozņacki, savukārt Ana Ivanoviča no Serbijas ir sestā, bet Eižēnija Bušāra no Kanādas joprojām ir septītā. Krieviete Jekaterina Makarova atrodama astotajā pozīcijā, viņai seko poliete Agņeška Radvaņska, bet desmitnieku noslēdz spāniete Karla Suaresa Navarro.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties