04.06.2015. 21:51
Notikusi Hertogenbošas WTA "International" sērijas kvalifikācijas turnīra izloze. Vimbldonas junioru čempione Aļona Ostapenko (WTA 152.) zālāja sezonu sāks ar maču pret ASV tenisisti Keitlinu Voriskiju (WTA 268.).

Lai iekļūtu pamatturnīrā, jāgūst trīs uzvaras. Ostapenko šogad otro reizi piedalīsies WTA līmeņa kvalifikācijā (neskaitot ar "French Open"). Pirmā viņai bija aprīļa beigās Prāgā, kur uz māla seguma zaudēts pēdējā kārtā.

Ostapenko Hertogenbošas kvalifikācijā izlikta ar septīto numuru un pirmās barjeras pārvarēšanas gadījumā 2. kārtā sacentīsies ar Beļģija tenisisti Isalīni Bonaventuri (#189) vai čehieti Petru Krejšovu (#374). Aļona ielozēta vienā pusē ar kvalifikācijas pirmo numuru, Vācijas tenisisti Annu Lēnu Frīdsamu (#105).

Aļonai pirmais mačs rīt plkst. 11:30 pēc Latvijas laika. Ņemot vērā to, ka Ostapenko zālāja sezonas pirmais mačs, izcelšu to, ka Latvijas pirmā rakete uz šī seguma sasniegusi 12 uzvaru sēriju, kas gan bija junioru sacensībās – Aļona pagājušajā vasarā Londonā uzvarēja prestižajā "ITF Roehampton Juniors" turnīrā un pēc tam triumfēja arī Vimbldonā.Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties