07.12.2013. 23:15
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko sestdien Breidentonā (Florida) trīs setos uzveica "Eddie Herr International Junior Championships" turnīra pirmo raketi Varvaru Flinku un rīt sacensību titula spēlē spēkosies ar Ēģiptes pārstāvi Sandru Samiru.

Aļona Ostapenko, kura Breidentonā izlikta ar 10. numuru, vienīgajā iepriekšējā savstarpējā mačā junioru ranga piekto raketi Flinku (WTA 433.) pērn turnīrā Londonā uz zāliena apspēlēja ar 6:1, 6:4.

Šodien Floridā uz zaļā māla atkal pārāka bija Latvijas tenisiste, tiesa, uzvarai bija nepieciešami trīs seti – 7:5, 3:6, 6:4. Ostapenko turnīra piecos mačos zaudējusi tikai vienu setu, kas notika šodien. Aļonai tā ir desmitā uzvara pēc kārtas pamatturnīros, kur pēdējā neveiksme piedzīvota "US Open" 1. kārtā pret nākamo čempioni Anu Konjuhu. Kopš tā laika piecas uzvaras ITF 10 000 turnīrā Helsinkos un tikpat arī Breidentonā.

Ostapenko pretiniece svētdienas finālā būs 16 gadus vecā Ēģiptes tenisiste Sandra Samira (ITF 51.). Aļona viņu janvārī "Australian Open" 2. kārtā uzveica ar 6:3, 6:4. Tā abām pagaidām ir vienīgā spēle. Arī Samira (izlikta ar 12. numuru) sestdien pusfinālā uzvarēja trīs setos, ar 3:6, 6:3, 6:1 pārspējot Žakelīnu Kristianu no Rumānijas.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties