09.07.2015. 16:30
Aļona Ostapenko šodien piedzīvoja sāpīgu neveiksmi Kontreksvilas ITF 100 000 turnīra 2. kārtā, neizmantojot mačbumbu un zaudējot Šveices tenisistei Stefānijai Fēgelei – 3:6, 6:1, 6:7(3).

Aļona Ostapenko maču pret bijušo Top 50 spēlētāju Stefāniju Fēgeli (viņai pašreiz 104. vieta, bet pirms diviem gadiem bija 42. pozīcija) sāka ļoti neveiksmīgi, 1. setā nokļūstot iedzinējos ar 1:5. Pirmais breiks zaudēts divu dubultkļūdu dēļ. Fēgele setu spēja izservēt ar otro mēģinājumu.

Kā jau tas bieži gadās Ostapenko mačos, viņai pēc neveiksmīga sākuma izdodas mainīt cīņas gaitu. Šoreiz uzvarai pietrūka viena punkta. Ja 2. setā šaubu par mūsu tenisistes uzvaru nebija, tad pēdējā setā pēc agra breika otro iegūt neizdevās, bet tradicionāli nestabilās servēšanas dēļ (šodien 10 dubultklūdas, ieskaitot četras pēdējā setā) drošības nebija.

Ostapenko pie rezultāta 5:4 neizdevās izservēt maču, šajā geimā arī neizmantojot vienu mačbumbu. Divus geimus vēlāk viņa nosargāja servi, tiekot līdz taibreikam, taču tas bija "vienos vārtos". Aļona no 0:6 atspēlēja trīs mačbumbas, bet deficīts tomēr bija pārāks liels, lai izglābtos no zaudējuma.

Ostapenko sākotnēji nebija plānojusi spēlēt Kontreksvilā, taču atbrīvojās pēdējā "wild card", kas tika akceptēta. Aļona ITF 100 000 līmeņa turnīrā šogad spēlēja otro reizi. Maija sākumā viņa tika līdz pusfinālam Trnavā. Izcīnot vienu uzvaru, Aļona ieguva 13 reitinga punktus. Viņai Francijā vēl dubultspēles kopā ar rumānieti Andrea Mitu, bet nākamais vienspēļu turnīrs paredzēts jaunnedēļ Olomoucā, kur būs ITF 50 000 līmeņa sacensības.Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties