01.07.2015. 21:11
Abos setos nenosargājot breika pārsvaru, kā arī 2. setā nespējot izmantot trīs setbumbas, Aļona Ostapenko (WTA 147.) debijas "Grand Slam" turnīru Vimbldonā pabeidza ar zaudējumu 2. kārtā pret Francijas tenisisti Kristinu Mladenoviču – 4:6, 5:7.

Ostapenko mača ievadā spēja izmantot pretinieces problēmas ar pirmo servi un ieguva 3:1 pārsvaru. Aļona breiku atdeva sestajā geimā, kurā viņai bija četras nepiespiestās kļūdas, ieskaitot divas ar servēm. Ostapenko vēlreiz tika nobreikota, kad to nevarēja atļauties, proti, pie rezultāta 4:5. Latvijas pirmā rakete setu pabeidza ar dubultkļūdu.

"Grand Slam" debitantei breika pārsvars bija arī 2. setā, turklāt šoreiz viņai bija ļoti labas iespējas uzvarēt setā, taču viņa no 5:3 zaudēja četrus geimus pēc kārtas. Mladenoviča devītajā geimā atspēlēja pirmo setbumbu, bet vēl divas Ostapenko bija desmitajā geimā, kurā viņa servēja par uzvaru setā.

Pirmā jeb kopumā otrā setbumba bija "ņemama", taču viņa netrāpīja pustukšā laukumā, izsitot autā ar "backhand". Savukārt pēdējās setbumbas izspēlē viņai kārtējā dubultkļūda. To šodien atkal bija nepieklājīgi daudz – 10, katrā setā pa piecām.

Ostapenko pēc trešās setbumbas neizmantošanas vēl divreiz kļūdījās, ļaujot Francijas tenisiste panākt izlīdzinājumu, bet divus geimus vēlāk vēlreiz nenoturēja servi, kas nozīmēja mača finišu un zaudējumu ar rezultātu 4:6, 5:7. Detalizētāka informācija par spēles gaitu pieejama teksta tiešraidē.

Informācija tiek papildināta...Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties