03.07.2014. 15:18

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Ostapenko Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) rangā šonedēļ ir 484.vietā, turpretim Kaļinina reitingā ieņem 270. pozīciju un Vimbldonā bija izlikta ar devīto numuru. Ostapenko nākamā pretiniece noskaidrosies vēlāk ceturtdien turnīra trešās raketes amerikānietes Tornado Elisijas Blekas spēlē pret mājinieci Keitiju Boulteri. 

Turnīra pirmajās divās kārtās 17 gadus vecā Ostapenko pārspēja Lielbritānijas tenisisti Anastasiju Mihejevu un krievieti Natāliju Vihļancevu, kuras WTA reitingā nav iekļautas.

Ostapenko pārī ar ungārieti Annu Bondaru vēlāk ceturtdien aizvadīs arī otro kārtu meiteņu dubultspēļu turnīrā, kur tiksies ar austrālietes Prisilas Honas un Šveices tenisistes Žilas Belenas Teihmanes duetu, kas izlikts ar otro numuru.

WTA rangā Ostapenko pagaidām labākais sasniegums ir 477.vieta. Viņa karjerā sešas reizes ir uzvarējusi ITF sākuma līmeņa turnīros ar 10 000 dolāru balvu fondu. Augustā Ostapenko Nandzjinā, Ķīnā, piedalīsies jaunatnes olimpiskajās spēlēs, kur būs vienīgā Latvijas tenisiste.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties