05.01.2017. 05:15

Ostapenko šodien pamodās saaukstējusies, vēlāk atzīstot, ka veselības problēmu dēļ nav spējusi nospēlēt tik labi, cik vēlas. Spēles sākums Aļonai neizdevās, kļūdām bagātā tenisā nokļūstot iedzinējos ar 0:3, kas bija dubultbreika deficīts.

Latvijas tenisistei izdevās uzvarēt nākamajos piecos geimos, turklāt divos no tiem viņa bija iedzinējos – ceturtajā geimā uzņemšanā ar 0:30, bet piektajā geimā savu servi izdevās nosargāt no 0:40, šajā geimā atspēlējot kopumā četras breikbumbas.

Ostapenko vēlāk neprata izservēt setu un no 5:3, 30:15 ar kļūdām zaudēja trīs punktus pēc kārtas. Ja nākamajā uzņemšanas reizē vēl vienu breiku nokārtot vēl neizdevās, tad aiznākamajā pie rezultāta 6:5 tas gan notika. Ostapenko četri lieliski uzbrukumi – trīs ar diagonālajiem "forehand" un viens ar "backhand" pa līniju – punktu setam ļāva pielikt bez taibreika palīdzības.

Arī 2. setā Ostapenko pilnībā dominēja, taču arī tagad neizpalika daži nekvalitatīvi posmi. Aļonai 2-0 starta izrāviens, pēc tam no 40:15 pārsvara zaudējot servi. Pie 5:2 uzņemšanā ar "backhand" kļūdām nerealizētas divas mačbumbas, bet nākamajā geimā ar savu servi bija nepieciešamas vēl trīs mačbumbas (tātad kopumā piecas), lai beidzot salauztu amerikānietes pretestību.

Informācija tiek papildināta...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties