05.01.2017. 05:15

Ostapenko šodien pamodās saaukstējusies, vēlāk atzīstot, ka veselības problēmu dēļ nav spējusi nospēlēt tik labi, cik vēlas. Spēles sākums Aļonai neizdevās, kļūdām bagātā tenisā nokļūstot iedzinējos ar 0:3, kas bija dubultbreika deficīts.

Latvijas tenisistei izdevās uzvarēt nākamajos piecos geimos, turklāt divos no tiem viņa bija iedzinējos – ceturtajā geimā uzņemšanā ar 0:30, bet piektajā geimā savu servi izdevās nosargāt no 0:40, šajā geimā atspēlējot kopumā četras breikbumbas.

Ostapenko vēlāk neprata izservēt setu un no 5:3, 30:15 ar kļūdām zaudēja trīs punktus pēc kārtas. Ja nākamajā uzņemšanas reizē vēl vienu breiku nokārtot vēl neizdevās, tad aiznākamajā pie rezultāta 6:5 tas gan notika. Ostapenko četri lieliski uzbrukumi – trīs ar diagonālajiem "forehand" un viens ar "backhand" pa līniju – punktu setam ļāva pielikt bez taibreika palīdzības.

Arī 2. setā Ostapenko pilnībā dominēja, taču arī tagad neizpalika daži nekvalitatīvi posmi. Aļonai 2-0 starta izrāviens, pēc tam no 40:15 pārsvara zaudējot servi. Pie 5:2 uzņemšanā ar "backhand" kļūdām nerealizētas divas mačbumbas, bet nākamajā geimā ar savu servi bija nepieciešamas vēl trīs mačbumbas (tātad kopumā piecas), lai beidzot salauztu amerikānietes pretestību.

Informācija tiek papildināta...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties