03.06.2014. 16:45
Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko šodien kopā ar Ukrainas sportisti Anhelinu Kaļiņinu divreiz nenoturēja pārsvaru un French Open" dubultspēļu turnīra 1. kārtā, ar 7:5, 4:6, 6:10 piekāpās Francijas tenisistei Fionai Ferro un Horvātijas pārstāveiJanai Fetai.

Ar astoto numuru izliktās Ostapenko un Kaļiņina 1. setā spēja uzvarēt, neskatoties uz to, ka trīs reizes bija iedzinējos ar breiku. Savukārt 2. setā no 4:2 tika zaudēti četri geimi pēc kārtas. Pārsvars izlaists arī supertaibreikā, kurā tas notika vēl iespaidīgāk – no 6:3 zaudēti septiņi punkti pēc kārtas.

Ostapenko ar Kaļiņinu maijā tika līdz pusfinālam prestižā junioru turnīrā Milānā, bet janvārī viņai zaudēja "Australian Open" dubultspēļu ceturtdaļfinālā. Kaļiņina vēlāk ar Krievijas tenisisti Jeļizavetu Kuļičkovu kļuva par čempionēm Melburnā.

Atgādinām, ka nepilnus 17 gadus vecā Ostapenko vienspēļu turnīra 1. kārtā zaudēja vakar, kad ar 6:7(5), 4:6 piekāpās Kanādas tenisistei Fransuāzai Abandai, kura bija izlikta ar 10. numuru. Ostapenko vienspēlēs nebija starp izsētajām.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties