14.09.2015. 21:15

, LSM.LV - Sports

Par uzvaru Ostapenko nopelnīja 30 ranga punktu un nākamajā kārtā tiksies ar ASV tenisisti Nikolu Gibsu vai viņas tautieti Džesiku Pegulu.

Ostapenko pirmajā setā ar viena breika pārsvaru panāca 3-1 un, lai gan Bartela uzvarēja nākamajos divos geimos, atjaunojot neizšķirtu, 18 gadus vecā Latvijas tenisiste bija pārāka taibreikā. Turpretim otrajā setā 3-1 vadībā izvirzījās Bartela, kam ar vienu pretinieces servē gūtu punktu pietika, lai pārsvaru nosargātu.

Izšķirošajā trešajā setā veiksme epizodiski bija te Ostapenko, te Bartelas pusē. Ostapenko panāca 2-0, tad zaudēja nākamajos trijos geimos, bet spēja gūt punktus pretinieces nākamajās divās servēs un rezultāts kļuva 5-3. Ostapenko neveiksmīgi no savas serves spēlēja par uzvaru mačā, toties revanšējās pretinieces servē.

Kvebekā Ostapenko piedalīsies arī dubultspēļu turnīrā, kur startēs kopā ar Luksemburgas spēlētāju Mandiju Minellu.

Ostapenko pirmdien publicētajā WTA rangā pakāpās uz 101.vietu, bet 25 gadus vecā Bartela šonedēļ reitingā ierindota 48. pozīcijā.

Kvebekas turnīrs risinās telpās paklāja seguma laukumos un tā balvu fonds ir 250 000 ASV dolāru.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009