03.09.2016. 19:46
Orientēšanās sportisti Dāvis Dišlers un Irita Puķīte sestdien Ventspils novada Jaunupē tika kronēti par Latvijas čempioniem vidēja distancē.

Dišlers vidējo distanci veica 34 minūtēs un 46 sekundēs, bet minūti un 25 sekundes viņam zaudēja Edgars Bertuks.

Savukārt trešo vietu izcīnīja Andris Jubelis, kurš no Dišlera atpalika divas minūtes un vienu sekundi, bet par sekundi apsteidza Artūru Pauliņu.

Saistītie raksti

Tikmēr dāmu konkurencē Puķīte distanci veica 39 minūtēs un desmit sekundēs, bet otrās vietas ieguvēja Līga Ārniece viņai zaudēja piecas minūtes un vienu sekundi.

Pie bronzas medaļa tika Vieda Lūsa, kura uzvarētājai zaudēja astoņas minūtes un 26 sekundes.

Svētdien notiks Latvijas čempionāta sacensības stafetē, bet oktobra sākumā norisināsies pašmāju meistarsacīkstes orientēšanās maratonā. Aprīlī un maijā Latvijas čempioni tika kronēti nakts orientēšanās sacensībās, sprintā, garajā distancē un sprinta stafetē.

Pēc diviem gadiem Latvijā notiks pasaules čempionāts orientēšanās sportā. Sprinta sacensības tiks aizvadītas Rīgā, bet pārējie starti notiks Siguldas apkārtnē.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801