08.10.2015. 09:30
Orientieriste Laura Vīķe ceturtdien notikušajās garās distances sacensībās Pasaules militārpersonu spēļu ietvaros Dienvidkorejā izcīnījusi bronzas medaļu un Latvijas sieviešu komanda ieguvusi sudraba medaļas komandu vērtējumā. Ar lieliskiem rezultātiem finišēja arī Andris Jubelis un Aija Skrastiņa, kuriem abiem piektās vietas, informē Latvijas Orientēšanās federācija.

Garajā distancē triumfēja Krievijas pārstāve Tatjana Rjabkina, kura Dongjangas universitātes apkārtnē garo distanci veica vienā stundā, divās minūtēs un 55 sekundēs. Vīķe no uzvarētājas atpalika 5:40 un ar to bija gana, lai varētu stāties uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena.

Vēl vienu augstvērtīgu rezultātu uzrādīja vidējās distances bronzas medaļas ieguvēja Aija Skrastiņa, kura ierindojās piektajā vietā, 6:33 aiz līderes. Elīna Kārkliņa ierindojās 27.vietā un ar to bija gana, lai Latvijas sieviešu komanda izcīnītu sudraba medaļas komandu vērtējumā, piekāpjoties tikai Krievijas sportistēm.

Vīriešu konkurencē lielisku sniegumu garajā distancē uzrādīja Andris Jubelis, kurš ierindojās augstajā piektajā vietā. Tas vērtējams kā sportista līdz šim lielākais panākums starptautisko sacensību arēnā. No uzvarētāja Matiasa Kiburca (Šveice) A.Jubelis atpalika 4:56, bet līdz medaļai pietrūka 1:47.

Artūrs Pauliņš ieņēma 20., Mārtiņš Sirmais 27., Edgars Bertuks 30. un Artjoms Rekuņenko 54.vietu.

Orientēšanās sacensības Pasaules militārpersonu sporta spēļu ietvaros ar stafetes sacensībām turpināsies sestdien.

Starptautiskās Militārās sporta asociācijas (CISM) organizētajās spēlēs piedalās aptuveni 8700 karavīru no 110 CISM dalībvalstu bruņotajiem spēkiem. Sacensības norisinās reizi četros gados un tajās startē gandrīz visi pasaules labākie orientieristi.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]