05.02.2017. 21:55

“Barons kvartāls” (8-10) – “Liepāja/Triobet” (9-11) 81:100

Liepājniekiem jau trešā uzvara savstarpējās spēlēs ar “Barons kvartāls” – savstarpējo spēļu bilancei, iespējams, būs liela nozīme pamatturnīra  noslēgumā.

Viesi bija vadībā kopš pirmās ceturtdaļas vidus, izšķirošo pārsvaru sasniedzot trešās ceturtdaļas beigās. Uzvarētājiem izteikts pārsvars divpunktnieku precizitātē (18/49 – 26/45) un mazāk kļūdu (21-16).

“Liepāja/Triobet” komandai Artūrs Ausējs guva 22, Malkolms Grifins – 19 punktus, Karls Montgomerijs 16+10 atlēkušās bumbas. “Barons kvartālam” Dāvis Geks guva 18 punktus, Dāvim Rozītim pret savu neseno komandu 16+11 atlēkušās.

“Latvijas Universitāte” (5-17) – “Valga/Valka” (3-10) 93:70

Uzvarētājiem Jānis Eiduks guva 24 punktus, Edgars Lasenbergs 21 (arī 6 rezultatīvās piespēles). Zaudētājiem līgas vecākais spēlētājs Valmo Krīsa guva 21 punktu.