12.01.2017. 10:52

Pirmajā puslaikā spēles vadības groži ceļoja no vienas komandas pie otras veselas deviņas reizes, un vēl sešas reizes rezultāts bija neizšķirts. Ogrēniešiem nedaudz labāk veicās ar bumbas izcīņu zem groziem, viņi mazāk kļūdijās, bet jēkabpilieši meta precīzāk. Gan pirmā ceturtdaļa, gan pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu „lūšu” pārsvaru – attiecīgi 21:19 un 41:39.

Arī trešo spēles nogriezni komandas iesāka līdzīgi. Pēdējo trīsarpus minūšu izrāvienu iesāka Jurija Aleksejeva precīzais tālmetiens, viņam ar lieliskiem caurgājieniem un sešiem punktiem piebalsoja Jānis Antrops, bet lielākās ovācijas šajā sezonā izpelnījās Kristaps Miglinieks. „Lūšu” snaiperis, izcīnījis bumbu aizsardzībā, ceturtdaļas pēdējās sekundēs precīzi raidīja to grozā prakstiski no otras laukuma puses soda metienu līnijas. Tālmetiens deva jēkabpiliešiem nu jau deviņu punktu pārsvaru - 63:54.

Pēdējā ceturtdaļā mājinieku pārsvars tikai pieauga, un mačs noslēdzās ar BK „Jēkabpils” drošu uzvaru pie rezultāta 87:69.

Ar „double-double” izcēlās Jurijs Aleksejevs – viņš komandas labā guva 18 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas, savukārt 17 punkti Rinalda Sirsniņa kontā. Pa divpadsmit punktiem sameta Roberts Stumbris, kā arī Jānis Antrops, tādejādi izdaudzinātajā „brāļu duelī” pieveicot Gintu Antropu, kurš ogrēniešu rindās guva 10 punktus.

BK „Jēkabpils” galvenais treneris Rūdolfs Rozītis uz jautājumu, ko otrajā puslaikā komanda darīja citādi, atbild, ka neko: „Darījām to pašu, ko iepriekšējā spēlē, būtībā spēles plāns nemainījās. Tas ir loģiski, ka Ogres komanda pēc zaudējumu bija vēl motivētāka. Viņi ļoti rūpīgi bija sagatavojušies, pirmajā puslaikā vairākas viņu iestrādnes mūs pārsteidza. Tomēr otrajā puslaikā mēs uzspiedām savu spēli un panācām sev labvēlīgu rezultātu.  Īpaši gribu uzslavēt Kristapa Miglinieka metienu! Fantastisks metiens! Un paldies līdzjūtējiem! Viņi, kā vienmēr, bija vislabākie!”

Šī ir „Jēkabpils” komandas astotā uzvara piecpadsmit spēlēs un ļauj stabilāk sajusties LBL rezultātu tabulas ceturtajā pozīcijā. Nākamo maču jēkabpilieši aizvadīs sestdien, 14. janvāri izbraukumā tiekoties ar „Liepāja/Triobet” vienību.

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, AS „Viada Baltija”, SIA „Ošukalns”, AS „A.C.B.”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”.

Informācija: BKJekabpils.lv

Seko un uzzini pirmais:

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048