16.06.2016. 23:32
Alisei Lecei un Martai Ozoliņai debijā Grand Slam sacensību pamatturnīrā nācās piekāpties visās trīs spēlēs. Šodien Polijas pilsētā Olštinā ar 32. numuru pamatturnīrā izliktās latvietes ar 0:2 (18:21, 6:21) piekāpās turnīrā ar 17. numuru izsētajām kanādietēm Melisai Hjūmanai-Peredesai un Teilorei Piškei un beidza sacensības ar dalītu 25. vietu, kā arī 160 pasaules ranga punktiem un 4000 ASV dolāru prēmiju uz abām.

Līdz uzvarai neizdevās aizsniegties arī nevienam no trim Latvijas duetiem vīriešu sacensībās. Latvijas spēcīgākais pāris Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs (6.) ar 1:2 (25:23, 22:24, 17:19) zaudēja Krievijas duetam Ruslans Bikanovs/Jaroslavs Koškarjovs (27.). 1. setā izdevās uzvarēt no 16:19, labi nospēlējot aizsardzībā un Šmēdiņam labi uzservējot. Arī abi pārējie seti norisinājās līdzīgā cīņā, bet mača galotnē latvieši nerealizēja nevienu no trim mačbumbām. Rīt grupā atlikušās cīņas ar grieķiem Georgiosu Kocilianosu un Nikosu Zupani (22.), kā arī itāļiem Adrianu Karambulu un Aleksu Ranjeri (11.).

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža (16.) piekāpās kanādiešiem Semam Pedlovam un Grantam O'Gormanam ar 0:2 (16-21, 11-21). Abos setos kanādieši drīz vien izvirzījās vadībā un savu pārsvaru audzēja arvien lielāku. Rīt latviešiem spēles pret spāņiem Sezaru Menendesu un Fransisko Tomasu (32.), kā arī sacensībām ar pirmo numur izliktajiem mājiniekiem Pjotru Kantoru un Bartošu Lošjaku (1.).

Zaudējums arī Rihardam Finsteram ar Edgaru Toču (29.), kuri ar 0:2 (15:21, 17:21) atzina Spānijas spēcīgākā dueta Adriana Gaviras un Pablo Ereras pārākumu, savukārt vakara spēlē 1-2 (21-19, 17-21, 12-15) zaudēts arī pret Krievijas duetu Oļegu Stojanovski un Artjomu Jarzutkinu. Rīt Finsteru un Toču gaida spēle ar mājiniekiem Maceju Kosjaku un Maceju Rudolu (20.).